Kapat

Yanmış Saçlar Artık Kesilmeye Mecbur Değil

fazla işlem görmüş ve ne yazık ki yanmış saçlarınız mı var? tek çare kestirmek gibi duruyor değil mi? hayır tek çare kestirmek değil! bakım maskeleri sizi ve saçlarınızı mutlu edecek güce sahip. fakat, bahsettiğimiz maskeler hazır olarak satılmakta olan kimyasal madde dolu maskeler değil. evde yapabileceğiniz hem basit hem doğal hemde masrafsız maskeler ile eski saçlarınıza hatta daha sağlıklı saçlara kavuşmanız mümkün! lakin uymanız gereken bazı kurallar var.

DÜZENLİ KULLANIM

eğer saçlarınızı kurtarmak istiyorsanız maskeyi düzenli bir şekilde kullanmanız gerekiyor. elbette tek seferde az çok fark olacak fakat, 10 dakikada size muhteşem sonuçlar veremez. hayal ettiğiniz saçlara kavuşmak için zamana ve kararlı olmaya ihtiyacınız var.

AŞIRIYA KAÇMA

ne kadar sık maske o kadar hızlı sonuç! en büyük yanılgı olsa gerek. fazladan yaptığınız maske sonucu hızlandırmaz sadece zarar verir. etkisini görmek için takıntı haline getirip devamlı maskeyi uygulamayın.

YANMIŞ SAÇLARI KURTARMA MASKESİ ;

Malzemeler
– 1 Çay bardağı zeytinyağı
– 1 yemek kaşığı çiçek balı
– 1 adet orta boy yumurta
– 2 yemek kaşığı yoğurt

YAPILIŞI
1 çay bardağı zeytinyağını 1 yemek kaşığı bal ile karıştırın. ayrı bir kap içine yumurtayı kırın ve çatal yardımı ile çırpın ardından 2 yemek kaşığı yoğurdu ilave edin. karıştırmaya devam edin. sonra ballı karışımı yavaş yavaş karıştırarak yumurta karışımına ekleyin. elde ettiğiniz maskeyi saçlarınıza masaj yaparak uygulayın, 20 dakika kadar bekletip saçınızı yıkayın. haftada iki kez uygulayabilirsiniz. 1 ay içinde saçlarınız kendine gelecek ve daha sağlıklı olacaktır.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir