Kapat

The Walking Dead 10. Sezon 1. Bölüm Ücretsiz Türkçe Alt Yazı İzle

The Walking Dead 10. Sezon 1. Bölüm Ücretsiz Türkçe Alt Yazı İzle

 

the-walking-dead-10-sezon-1-bolum-ucretsiz-turkce-alt-yazi-izle/

Dünyada en fazla takip edilen diziler arasında yer alan, 2010’da başlayan yayın yaşamına toplam 70 mükafat sığdıran The Walking Dead bütün sezonlarıyla yayında! 10. sezonuyla ABD yayınından yanlızca 1 gün, FX kanalındaki yayınından ise derhal ardından BluTV’de!

Robert Kirkman’ın aynı adı taşıyan çizgi romanından uyarlanan; Esaretin Bedeli, Yeşil Yol gibi filmlerin senaristi, 3 Oscar adaylığı tespit edilen Frank Darabont doğrulusunda tasarlanan; tarihin en iyi zombi yapımlarından sayılan endeksin En İyi Dizi dalında Altın Küre adaylığı ve 2 Primetime Emmy Mükafatı yer alıyor.

Dünyada yaşanan tek salgın neticesi kişiler zombiye dönüşmektedir. Bu virüs kan yolu ile bulaşmaktadır ve dönüşen kişilerin gıda kaynağı insan eti bulunduğu için süratle yayılmıştır. Fakat yaşamda kalmayı muvaffak olan kişiler bulunmaktadır. Normal yaşamında tek polis memuru olan Rick Grimes ve başkaları yaşamak için zombiler ile savaşmak mecburiyetindedırlar.
Yepyeni 10. sezonda ise gözlerin Negan’a (Jeffrey Dean Morgan) çevrildiği dizide herkes bu mizaçin hasrlüğüne kavuşup kavuşmayacağını heyecanla bekleyecek.

The Walking Dead 1. Bölüm İzle

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir