Kapat

BİR KADIN DERDİ “NE GİYSEM?!”

O meşhur sorumuz! Ne giyeceğim? Nerde ne giymem gerek? ya da “Yakıştı mı bana bu yaa?” ah çelişki diye haykırasımız geliyor kabul edelim. Özellikle bizi delirten o düşünce “Mağaza da ne güzeldi evde neden yakışmadı ki bu şimdi?”

DOĞRU TERCİH HAYAT KURTARIR!

Dolap onlarca parça dolu onlarca giysiye sahibiz ama bir türlü kombinleyemiyoruz, peki neden? “ZAMAN” son anda kombin yapmak beyinde panik atak rüzgarları estirir aman diyeyim! Bir gece önceden belirle takısından ayakkabısına kadar belirle hemde! Yanlış yerde giymeyi tercih ettiğin kombin ne kadar güzel olursa olsun gözleri üstüne çeker (?) ama nasıl çeker? Dürüst olmak gerekirse kıyafetine bakıp gülebilirler bile. Hani sosyal medya da dönüp duran bir espiri var ya “İlk buluşmaya gelinlikle gitmek” işte tam anlamıyla bu hissi hissettirmemek ve hissetmemek için doğru tercihlerde bulun.

AH RENK UYUMU YAKTIN YİNE BİRİLERİNİ

Yanlış renklerin felaket uyumu ile merhaba fiyasko! Bu fiyaskonun sahibi olmak istemiyorsan zıt kutuplar birbirini çeker lafını unut. Zıt renkler birbirini çekmez, uyumlu renkler çeker sakın unutma.

BAŞTAN SONA AYNI RENK

Kaçman gereken bir diğer konu da bu! Sakın öyle bir hataya düşüp ülke temsilcisi gibi giyinme. Doğru ve uyumlu renk tercihleri yap. Ve fazla çeşitli renklerden kaçın. Göz yormayan moda ikonu olmak istiyorsan tabi.

RÜKÜŞLÜK SENİ EZİP GEÇMESİN

Tamam 80’ler – 90’lar diye bir moda tarzı var orada hemfikiriz fakat bu demek değil ki zaman yolcusu kostümü ile dolaş! Günümüze uyarlanan yılların modası komple kopyalanmış halde değil. Yani annelerin dolabını karıştırıp geçmişten gelen kadın da olmamaılısın!

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir