Kapat

2020 YILININ MODASI

2020 YILININ MODA TRENDLERİ

2020 hızlıca başlayıp bizi aniden yaza kavuşturan bir yıl oldu! Uzun süre evde kalan kadınların bir kısmı modadan uzak kaldı. Ama sorun yok “BİZ BURADAYIZ”

2020’NİN TRENDLERİ NELER

Bu sene de diğerlerinde olduğu gibi öne çıkan renkler ve desenler oldu, modaya uyup güzel bir görünüm elde etmek için hemen inceleyelim! Hadi başlıyoruz!

TROPİKAL ESİNTİ
Bu senenin göz alıcı trendi olmaya iddialı bir şekilde ilerleyen desen tropikal desenler! Ama abartısız bir şekilde tabiki. Tropikal deseni bol bol göreceğimiz parçalar pantolon, elbise, etek ve bluzları abartmadan ve göz yormadan kombinlememiz gerek. Örneğin tek parça da kullanılmış tropikal desen en uygunu. Sadece etek tropikal desenli olmalı, beyaz tişörtle kombinlenmeli. Ya da tam tersi nasıl istersen!

SİYAHIN ASİLLİĞİ

Siyah parçaları dolabın derinliklerinden çıkartmanın tam da zamanı. Hem daha fit bir vücut görünümü sağlayan hemde zariflik katan bu muhteşem rengi muhakkak kullanmalısın.

AÇIK RENKLERİN UYUMU

Eğer açık renkleri tercih ediyorsak tek renkte kalmamlı göz yorup boğmayan birbiriyle uyumlu açık tonları bir araya getirmeliyiz. Örneğin rengimiz beyazsa, çok açık bir mavi parça ile uyum yakalamamız daha güzel bir görüntü sağlar.

EL İŞÇİLİĞİNİN ZARİFLİĞİ

Bu senenin dikkat çekici diğer trendi ise dantel parçalar. Yoğun bir kullanım olmadan tek parça da tercih edeceğiniz dantel işlemeleri sizi hem şık hemde zarif gösterecektir.

ROMANTİK ÇİÇEKLER

Yazın gelmesiyle çiçek açan doğa bize huzur verdi. Bu huzuru kendi üzerimizde kullanmamız neden olmasın? Tek parça da daha hoş duracaktır. Örneğin siyah üzerine orta boy kırmızı çiçekli bir elbise neden tercih edilmesin?

MODA İKONU 70’LER

70’ler moda ikonu olaak hafızalarda yer etmiş bir dönemdir günümüzün modasına da ilham kaynağı olmuştur. 70’lerin esintisini günümüzde taşıman çok güzel bir görünüm olacaktır

YEŞİLLER ÇOK HAVALI

Yeşil doğayı ve huzuru hissettiren enerjik bir renktir, sende yeşil tonları kullanarak hem modaya uymuş hemde ruhunu canlandırmış olabilirsin!

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir