Kapat

2020 Yılının Favori Renkleri Neler?

KIRMIZI

İlk olarak Londra Moda Haftası’nda kendini gösteren ateşli kırmızı sezonun en iddialı rengi olacağından emin olabilirsiniz. Günlük parçalarda olduğu kadar, gösterişli gece elbiselerinde de göreceğimiz bu renk çanta ve ayakkabılarda da çokça kullanılacak. Kırmızı tonları mutlaka listenize ekleyin ve tüm gözleri üzerinize çekin!

PORTAKAL KABUĞU

Portakal kabuğu ise iddialı renklerden bir diğeri. Yaz aylarında sıklıkla kullanılmakta olan portakal kabuğu rengi, 2020’de yaz ve sonbahar aylarında ön plana çıkacak iddialı renklerden biri. Balkabağını andıran bu renk sizin için yeterince canlı değilse parlak turuncuyu deneyebilirsiniz. Sakın bu renk tonlarından uzak kalmayın!

SAFRAN SARISI

En sevilen renklerden biri olan safran sarısı ise canlı renk sevmeyenler için en ideal seçimlerden biri olacak, bu yıl vitrinlerde çok sık göremesek de ilkbahar ve yaz aylarında etkileyici tasarımlarla kendini herkese hayran bırakacak!

KOYU MOR

Yılın en sık kullanılacak renklerinden biri de koyu mor olacağını kesinikle belirtmeliyiz. Pastel tonlarıyla uyumu, ağır duruşuyla birlikte tüm tarza hitap eden koyu mor ve mor tonları özellikle enerjik bir kombin isteyenler sarı renk ve tonları ile birlikte kullanılabilir.

PASTEL TONLAR

Bu enerji dolu renklerin yanında rahatlatıcı ve sakin pastel tonlar, yeşilin en sakin tonları, eskitilmiş denim mavi de yıl boyu tüm markaların severek kullanacağı renkler arasında gösteriliyor. Ayrıca bej, deve tüyü, grinin en açık tonları ve yine açık kül renkleri bu sezonun güçlü renkleri arasında bulunmakta!

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir