Kapat

2020 Mayıs Ayı Hangi Burç Oluyor

2020-mayis-ayi-hangi-burc-oluyor-mayis-ayinda-doganlarin-burc-ozellikleri-nasil-olur

2020 Mayıs Ayı Hangi Burç Oluyor? Mayıs Ayında Doğanların Burç Özellikleri Nasıl Olur?

 

2020-mayis-ayi-hangi-burc-oluyor-mayis-ayinda-doganlarin-burc-ozellikleri-nasil-olur

 

2020 Mayıs ayı boğa burcunu delegasyon etmektedir. Bu burçta doğmuş olan şahıslar, Venüs’ün hakim olması nedeniyle genellikle devamlılıklı, sakin ve duygusaldır. İşte 2020 Mayıs ayında hangi burç ölçütleri geçerli oluyor sizler için hazırladık.
2020 seneyin getirdiği hadiseler boğa burçlarında çoğunlukla hislerina dokunacaktır. Yönetici olan seyyareleri Venüs’tür. Renkleri çoğunlukla eflatun, pembe ve açık mavidir. Uğurlu taşları elmastır. Bahtlı rakamları 6 ve bahtlı günleri de Cuma’dır. Zıt burçları ise akreptir. Pembe renkli güller, şebboy ve menekşe en çok tercih edilen çiçekleridir. Elma, armut, eğreltiotu, asma, incir, selvi nebatı de en çok tercih edilen ağaçlarıdır.
Mayıs Ayında Doğanların Burç Özellikleri Sebep Olur?
Maddeci tek kalifiyeliğe bulunduran boğa burçları, her vakit amaçlari tarafında ilerlerler. En ehemmiyetli arzuları sahip olmaktır. Birebir temaslerde epey emin olan bu burçlar, tek başka birina emniyetme ile ilgili zorlanırlar.
Çevrelerinde en fazla aranılan dosttur, adamcıl ve içtendir. Zevklerine düşkün olan boğalar, parayı tek vasıta olarak görür ve ehemmiyetli olan kendisi ferahlığıdır. Yatırım inşa etmeyi severler. Finansal mevzulara epey alakalıdırler. Mal ve mülk sahibi olma ile ilgili epey yetenekklidir. Başarıyı seven boğalar, amaçlarinden hiçbir zaman şaşmazlar.
0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir