Yılbaşında Neler Yapılabilir?

0
133

YILBAŞINDA NELER YAPILABİLİR

Yılbaşında genellikle gece clubleri çok tercih edilmektedir. Eğlencenin dibine vuran kadar eglenebilirsiniz. Alternatif tercihler olarak şöyle sıralayabiliriz;

1.Baş başa bir yemek:Sevgilinizle veya eşinizle baş başa güzel ve romantik bir yemek düşünebilirsiniz. Gürültüden uzak sakin bir mekan tercih edebilirsiniz.Oba restaurant bu tercihler arasında değerlendirilebilir.

2.gece clubleri; Başta reina,Sortie ve Rıddım gibi gece clubleri tercih edilebilir. Bu mekanlar eğlenceyi doyasıya yaşatacaktır. Arkadaş grubunuzla güzel bir loca kiralayıp eğlenebilirsiniz.

3. yurt dışı turu yapabilirsiniz ve yılbaşı gecesini başka bir ülke de kutlayabilirsiniz. Arkadaşınıza ya da eşinize ve dostunuza süpriz olarak da hediye edebileceğiniz bir tür satın alabilirsiniz.Ancak kesinlikle gidip bu deneyimi yaşamanızı öneriyorum.

4.Karaoke ; arkadaşlarınızla farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Karaoke tam size göre ,hem yeni bir deneyim hemde farklı bir eğlence olur.

5.Tekne turları; Boğazın eşsiz manzarasını turlarken aynı zamanda içeceginizi yudumlayarak yeni yılın tadını çıkarabilirsiniz. Arkadaş grupları olarak da katılıp daha eğlenceli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Genellikle ne yapmak istediğinizi haftalar öncesinden belirlemeniz daha uygun olacaktır. Yoksa aksi takdirde yer bulamayabilirsiniz.

Çünkü insanlar çok önceleri rezervasyon yaptırdıkları için sizin de gitmeden en az 1 ay öncesine kadar bile rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin.Açık havada olmayı seviyorsanız kesinlikle açık hava konserleri de alternatif olarak düşünülebilir. Sevdiğinizle 2 bilet alıp bu yılbaşına birlikte sevdiğiniz bir sanatçının konseriye adım atabilirsiniz. Denemenizi tavsiye ederim.

Cevap Ver: