Yeni Yılın Sokak Modası

0
123

Yeni Yılın Sokak Modası

Yine bir giyinme sanatı, moda durumu değerlendirmesi yazısı ile karşınızdayız. Moda deyince herkesin aklına hemen defileler gelir. Gerçekçi olmak gerekirse de orada kullanılan kıyafetlerin, kombinlerin insanların çoğunun kullanamayacağı aşikardır. Bunun başlıca sebepleri o elbiselerin pahalı olması ve elbiselerin o mankenlerin vücut yapılarına göre dizayn ediliyor olmasıdır. Bundan dolayı bizim daha gerçekçi bakmamız gerekiyor.

Kaldı ki moda sadece defilelerden ibaret asla değildir ve olmayacaktır. Aslında sizin gündelik giyim dediğiniz kıyafetlerin bile birer modası vardır. Tıpkı deniz modası, iş elbiseleri modası ve sokak modasının olduğu gibi.

Biz bu yazıda ayrıntılı olarak sokak modasını, yeni yılın sokak modası nasıl olacağını inceleyeceğiz. Sokak modasına genel geçer bir tanım yapmak gerekirse, sizlerin dışarı çıkacağım ya ama çok da önemli değil ne giysem acaba diye sorduğunuz sorunun cevabıdır sokak modası. Bu sorudaki anahtar nokta “çok da önemli değil” hayır, aslında çok önemli. Kendinize önem veren biri olarak günün her saatinde giydiğiniz kıyafete de önem vermelisiniz.

Yeni yılın sokak modasında kullanılacak olan kıyafetlerden bahsetmek gerekirse; değişilmez parçanın salaş bir kot pantolon olması gerektiğini bilmelisiniz. Rengi çok da önemli değil mavi ya da siyah uygun olacaktır. Üst kıyafetiniz de ise daha çok beyaz renkleri ve üzerinize çok yapışmayacak modelleri tercih etmelisiniz. Ayakkabı da ise renkli bir spor ayakkabı sizi muazzam bir görünüşe sokacaktır.

Cevap Ver: