Yeni Yılın Modası

0
153

Yeni Yılın Modası

Yeni yıl kapımızda… Her yıl olduğu gibi pek çok beklenti biriktirdik yılbaşı günü için. Geri sayım yaparken en sevdiklerimizle olacağız ve dileklerimizin, isteklerimizin bu özel günde gerçekleşmesini umacağız.

Her alanda takip ettiğimiz trendleri tabi ki yılbaşı gününde de takip edip, gündemden uzak kalmayacağız. Yılbaşı trendleri kimselerden geri kalmamak için uygulamayı tercih edebileceğiniz nitelikte.

Herkesin severek süslediği yılbaşı ağaçları renk değiştirdi. Sizlere önerimiz Beyaz Yılbaşı Ağaçları. Gelelim ağaç süslemelerine; kırmızı topları bir kenara bırakın, gümüş rengi ve mor renk ağaç süsleri beyaz ağacınıza oldukça yakışacak ve tabi bir de ışıklar. İşte size yeni bir trend daha… Yılbaşı gecesi geri sayımı tamamladığınızda 12 tane üzüm yiyerek dilek dilemek. Geleneksel aileler için de bir önerimiz var. Herkes, evinden bereket eksik olmasın ister, bunun için yeni yıl gecesi odanızın duvarına bir avuç fasulye atmalısınız.

Yılbaşı gecelerinin kutlamak için genellikle dış mekanlar tercih edilir. Ancak bu yıl trendlere ayak uydurmak istiyorsanız ev ortamı kutlamalar sizi yeni trend kutlamalara taşıyacak. İster ailenizle ister kalabalık bir grupla ev içi partiler daha özgür daha samimi bir ortam olarak görülmekte ve gecenin akışı sizin elinizde. İsterseniz müziğin sesini sonuna kadar açabilirsiniz, isterseniz de yeni yıl dileklerinizi sevdiklerinize anlatarak şık sofralar oluşturabilir ve hoş lezzetler sunabilirsiniz.

 

 

2016 yılında dilediğiniz her şeyin gerçekleşmesi en önemlisi. Yeni yıl trendleri sizlere huzur ve eğlence getirsin…

Cevap Ver: