Yeni Sezon DeFacto Ayakkabı Modelleri

0
211

Yeni Sezon DeFacto Ayakkabı Modelleri

2003 yılında kurulan ve 2004 yılında ilk mağazasını açan defacto 11 yıl gibi kısa bir süre içerisinde sektörde lider markalar arasında yerini almıştır. Ürün skalası çok geniş olan Defacto mağazalarında çocuk giyim, erkek giyim, kadın giyim, kadın ayakkabı, erkek ayakkabı,çocuk ayakkabı,plaj serisi , çanta gibi birçok kategoride birçok ürünle satış yapmaktadır. Dev markanın şüphesiz ki kategori lideri olmasında fiyatlarının esnekliği sebep olmuştur. Düşük fiyat ve yüksek kalitede ki ürünler kısa sürede insanlar tarafından fark edilmiştir. Aynı zamanda ürün çeşitliliğinin çok olması ve dolayısıyla her kesime hitap edebilmesi en önemli noktalardan sadece biridir.

2017-defacto-ayakkabi-modelleriDefacto mağazalarına gittiğinizde herhangi bir eksiğiniz kalmadan iç çamaşırından ayakkabıya şüphesiz her eksiğinizi alabilirsiniz. Defacto Ayakkabı Modellerinde geçtiğimiz yıllara nazaran kendini gittikçe geliştiren Defacto ; spor ayakkabı , topuklu ayakkabı, babet , parmak arası terlik , sandalet, bot, çizme, ev ayakkabısı gibi birçok seçeneği müşterilerine sunmaktadır. Ayakkabıların fiyatları yaklaşık 15 TL’den başlayan marka Türkiyenin hemen hemen her yerinde faaliyet göstermekte ve aynı zamanda fabrika satış mağazaları da bulunmaktadır. Fabrika satış mağazalarında satışların daha fazla olduğu gözlemlenen marka online olarak mağazalarında sattığı ürünleri web sitesi üzerinden de satmaktadır ve müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir.

Bünyesinde alt markaları bulunan Defacto binlerce çalışanı ile beraber tüm Türkiye’ ye hizmet vermekte ve her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Cevap Ver: