Yazlık Tesettür Kıyafetleri

0
302

Yazlık Tesettür Kıyafetleri

Yazın kavurucu sıcağında kapalı tesettür kıyafetler ile zorlanacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Birkaç küçük tüyo yardımı ile endişe ettiğiniz konulardan kolaylıkla sıyrılabilirsiniz. Oldukça ilgi çekici ve marjinal motiflerle süslü tesettür elbiseler, pardösüler ve feraceler bulmanız artık çok kolay olacak. Yazlık tesettür kıyafetleri seçiminde özellikle ince pamuklu kumaşlar ve dökümlü model seçmelisiniz ki yaz mevsiminde vücuda rahat hava girerek hava sirkülâsyonu gerçekleşebilsin.

yazlik-tesettur-kiyafetleriYaz mevsiminde dikkat edeceğiniz diğer bir husus ise polyester ve benzeri kumaş türüne sahip yazlık tesettür kıyafetlerinden uzak durmanızdır.  Narçiçeği ve açık pastel tonlarını yaz mevsiminde tesettür modellerine yansıtarak senenin son trendlerine siz de uyabilirsiniz. Yaz mevsiminde en çok tercih edilen kombinelerden biri olan dökümlü gömlek ve İspanyol paça pantolona uygun eşarp ile oldukça şık bir kombin yaratmanız mümkün. Yine yaz mevsiminin vazgeçilmez parçası olan kol kısımları uzun ve cıvıl cıvıl bir elbise, kot ceket ve fular yardımı ile tesettürün farklı modellerini yansıtabilirsiniz.

Tesettür modasının parmak ısırtan modelleri ile hem şık görünmeyi hem de sıcak günlerin üstesinden gelmeyi başarmak elinizde. Kıyafetinize uygun aksesuarlar ve ayakkabı seçiminde yaz aylarında ön kısmı kapalı delik detaylarına sahip parçalar ile ayak sağlığınızı tehdit edecek unsurlardan uzaklaşarak uygun bir kombin yaratabilirsiniz. Modayı yakalamak ve her zaman şık olmak için tasarımcıların her geçen gün koleksiyonlarına bir yenisini ekledikleri rafları mutlaka ziyaret edin.

Cevap Ver: