Yatırımınızı Kıyafetlerde Kilit Parçalara Yapın

0
137

Yatırımınızı Kıyafetlerde Kilit Parçalara Yapın

Dolaplarımızda birbirinden farklı birçok parça bulunmaktadır. Önemli olan bu parçaların doğru kombinler yapılarak her yere uygun hale getirilmesidir. Her kadın siyah rengi sever. Siyah asilliğin rengi olduğu gibi aynı zamanda zayıf görünümlesin de yardımcı olmaktadır. Bu nedenle her kadının dolabında siyah bir elbise bulunmaktadır. Siyah elbiseler kurtarıcı niteliktedir. Elbisenin kumaşı uygun olduğu takdirde, topuklu ayakkabı ile özel güne uygun hale getirildiği gibi, bu sezonun trendi olan spor ayakkabılarla birleştirilip saha cool bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Gömlekler de aynı şekilde sizi hem şık hem de spor bir görünüme kavuşturabilir. Düz beyaz bir gömleği kumaş pantolon ya da kalem eteklerle kombinlerseniz; ofis şıklığı yakalayabilirsiniz. Ancak aynı gömleği kot bir pantolon ve uygun takılarla kombinlerseniz spor şık bir görünüme kavuşacaksınız. Kalem etekler düz renk olduğu takdirde farklı şekiller de kombinlenebilir. Ancak bu sezonun trendi, bol düz renk t-shirtler ile kombinlenmesidir. Kalem eteklerin altına spor ayakkabılarla birleştireceğiniz kombinler, farklı alternatifler yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Ayakkabılar içinde stilettolar kurtarıcı modellerdendir. Hem kot pantolonla hem de özel günlerde giyilen abilerin altında kullanılabilir. Aynı zamanda askılı çantalar, genellikle hem el hem de omuz çantası olarak kullanıldığı için, her tarza uygulanabilecek modeller arasındadır. İstendiği zaman askılar çıkartılabilir. Genellikle siyah renkli kıyafetler kurtarıcı kıyafetleridir. En kolay kombinlenebilen renklerin başında gelmektedir.

Cevap Ver: