Vukuatın Adı Emre Karayel

Vukuatın Adı Emre Karayel
20 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

Vukuatın Adı Emre Karayel

Geçen yıllarda film oyuncusu Fırat Tanış ile film çekim esnasında yumruk yumruğa kavga ederek tepkileri üzerine çeken Emre Karayel 2 yıl öncede davet edildiği bir doğum günü partisinde bir iş adamı ile büyük bir tartışma yaşamıştı. Bu tartışma neticesinde iş adamının koruması tarafından yapılan müdahalede Emre Karayel’in burnu kırılmış ve bu yüzdende uzun bir süre İstanbul gecelerinde yer alamamıştır.

Kendini toparlayan Emre Karayel yeniden İstanbul gecelerine dönüş yaparak bir çok kişinin uslandığını düşünmesine rağmen herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz günlerde bir gece kulübünde arkadaşları ile eğlenirken mekanın lavabosunda sıra bekleyen bir kişiyle tartışmaya başladı. Bu tartışma ileri boyuta taşınarak alkolün etkisiyle tartıştığı kişinin yüzünü darp eden Emre Karayel daha sonra darp ettiği kişinin eski bir gazeteci ve iş adamının oğlu olduğunu öğrendiğinde büyük bir pişmanlık yaşadığı ve kendine söylendiği belirtildi. Bu olayın etkisini üzerinden atan oyuncu Emre Karayel kendisini toparlayarak daha sonra mekandan ayrıldı. Yakın çevresine yaşamış olduğu bu olaydan dolayı oldukça pişman olduğunu belirtmiştir.

Bu olay sonrası olaya şahit olan kişilerin oyuncu Emre Karayel’in geçmişten ders almadığını, kendisinin hala agresif tavırlarının devam ettiğini belirterek oyuncu hakkında tepki gösterdiler. Geçen yıllarda yaşamış olduğu bir kavga nedeni ile burnu kırılmış ve bu nedenle de oyun setlerden uzak kalmıştı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

'
Sayfa başına git
SesimizTrabzon.com