Tülin Şahin Yine Esip Geçti

0
123

Tülin Şahin Yine Esip Geçti

Güzel ve tanınmış manken Tülin Şahin yeni bir koleksiyonu sergilemek ve podyuma çıkmak için kısa bir süre önce kolları sıvamıştı. Londra Moda Haftası’nda podyuma çıkmış olan Tülin Şahin Barrus markasına ait koleksiyonları sergilemeyi üstlenmişti. Barrus İngiliz Kraliçesinin de yoğun beğenisini aldığı bilinmekte olan bir Türk moda markası.

Türk bir tasarımcının ürünlerini baş manken olarak taşıyan Tülin Şahin dünyadaki en iyi mankenler arasında ilk 16 içinde gösterilmekte. Londra Moda Haftasında dünyaca ünlü olan Türk markasının yani Barrus’un yine dünyaca tanınmış bir model tarafından sunmuş olması ayrı bir öneme sahip. 2017 İlkbahar ve yaz koleksiyonunun sunulacağı moda haftasında tanıtılan Türk markasının tasarımları bir hayli otantik. Sözü edilen marka elegan ve sofistike metropol kadınlarının giyim çizgisini yansıtmakta. Moda haftasındaki açılış şovu için seçilen güzel model Tülin Şahin 35 yaşında ve çok düzgün bir fiziğe sahip.

İlhamını kendi medeniyetlerinden alan genç tasarımcılardan Neslişah Yılmaz ile Nur Çağlayan’ın tasarımları dikkatleri üzerine çekti. Yeni sezonun tasarımları hazırlanırken ünlü ressam Gustav Klimt’in eserleri, doğadaki çiçek tarlaları ilham kaynağı olmuş ve ipek kumaşlarla buluşmuştu. Ebru sanatını icra eden Garip Ay da tasarımlara katkılarda bulunduğu biliniyor. Tasarımlarda dantel şıklığı da unutulmamış. Tülin Şahin defileyle ilgili görüntülerini kendi sosyal medya hesabından da paylaşmış ve giydiği pembe, uçuşan kıyafet olumlu yorumlar almıştı.

Cevap Ver: