Termal Sauna Şort

0
151

Termal Sauna Şort

Kilo veremeyen, diyetlerden çabuk sıkılan, artık zayıf olmak için isyan eden ve en önemlisi de oturduğu yerden terleyerek zayıflamak isteyenler için piyasada çıkan ve çok ilgi gören, ısıyla çalışan, bu ısı sistemi sayesinde zayıflatan şortlar mevcuttur. Isı ile çalışıyor derken; kullanan kişinin vücudundaki ısıyı kaybettirmediği gibi sadece verdiği ısı sayesinde bölgedeki yağları yakar.

             Termal sauna şort; uyurken, yemek yerken, otururken, yolculukta dahi kullanabilen bir üründür. Şort çamaşır makinasında yıkanmamalıdır çünkü hassas tasarımı mevcuttur. Elde ılık su ve beyaz sabun eşliğinde yıkanarak temizlenebilir. Yıkanan şort açık havada kurutulur. Termal şort neopren maddesini kullanarak üretilir. Şort ince olduğundan rahatsızlık vermez ve kıyafetlerin altında giyildiği belli olmaz. Şortu giymeden önce; 1 çay bardağı suya 1 tatlı kaşığı termal tuzu koyarak erittikten sonra yağların erimesinin istendiği bölgeye sürülür. Bu tuz sayesinde; kan dolaşımı esnasında zayıflanmasının istendiği bölgeye bol O2 (oksijen) getirdiğinde bu tuzlar ödemi kaybederek, gelen oksijenin yağları giderdiği görülür. Termal tuz sayesinde daha hızlı yağ yakımı sağlanır. Aynı zamanda sauna şortu selülitleri de gidererek güzel görünüm elde eder.

Termal şortun kullanımı günde 3-4 saat olmalıdır. Şort göğüs altına kadar uzanır. Bu sayede basenlerin yanında karın ve sırt alt bölgeler de güzel görünüme kavuşur. Ürünü alırken kişi beden seçimi iyi yapmalıdır. Termal şortun etkisini gördükçe daha çok zayıflamak isteyebilirsiniz.

Cevap Ver: