Tek Taşını Boynunda Taşıyan Şükran Ovalı’nın Mutluluğu

0
139

Tek Taşını Boynunda Taşıyan Şükran Ovalı’nın Mutluluğu

31 yaşında olan İzmirli oyuncu, futbolcu Caner Erkin ile yaşadığı aşkı artık gizlemiyor. İlişkilerinin ilk dönemlerde gözelerden uzak kalmaya özen gösteren Şükran Ovalı, Şimdilerde sevgilisi ile el ele poz vermekten kaçmıyor.

İzmirli olan Ovalı İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşti ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Birbirinden değişik rollerde görev alan oyuncu, “Bez Bebek”, “Bir Bulut Olsam”, “Behzat Ç.”, “Leyla ile Mecnun”, “Reis”, “Paramparça ve daha birçok dizide rol aldı.

Oynadığı rollere hakkını veren başarılı ve güzel oyuncu, Beşiktaş takımında forma giyen Caner Erkin ile birlikteliği adının sık sık anılmasına sebep oldu. İlk başlarda birlikte görülmekten kaçınan ikiliye artık her an yan yana rastlamak mümkün. İlişkilerinin çok güzel ilerlediği gözlemlenen mutlu çiftin evliliğe doğru yol aldığı konuşuluyor. En son Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yakalanan ikilinin neşeli görüntüleri ile güzel oyuncunun boynunda taşıdığı tek taş yüzük objektiflere yansıdı. Şükran Ovalı, Caner Erkin’in yaptığı evlilik teklifinin hemen sonrasında tek taş yüzüğünü parmağında taşımaya başlamıştı. Ancak bir süre sonra tektaş yüzüğünün belki de ağırlığından olsa gerek Ovalı’nın yüzüğü parmağından çıkarıp boynunda taşımaya başlaması oldukça ilgi çekti.

Güzelliği kadar giyimiyle de adından söz ettiren Şükran Ovalı, şık giyim tarzı ile Caner Erkin’in eski eşi olan Asena Erkin’e rakip olarak gösteriliyor. Tektaşını boynuna takarak gezmesi ile de farkını ortaya koyduğu ileri sürülüyor.

Cevap Ver: