Sokaklarda Yeni Trend Tropik Renkli Kıyafetler

0
157

Sokaklarda Yeni Trend Tropik Renkli Kıyafetler

2016 yaz modasında bugüne kadar ne kadar desenli ve renkli tasarım varsa onlar moda olmuştur. Özellikle tropik desenli kıyafetler ve rengârenk püsküllerle karnaval esintisi yaşatan bu giysiler birçok kişinin favorisi olmuştur.

Bu giysiler sandaletler ve düz ayakkabılarla tamamlanırken saçlarda da renkli aksesuarlarda oldukça popüler hale geldi. Desenli sandaletler püskül ve boncuk detayları ile hayat bulurken, birçok kişi için ideal olan elbiseler de maksi boylarda kullanılıyor.

Sokaklarda Yeni Trend Tropik Renkli KıyafetAyakkabılarda Karnaval Havası

Ayakkabılarda şeffaf detaylar ve püsküller vazgeçilmez bir detay olarak 2016 yazının modasındaki yerini aldı. Kotlarla kombinene renkli püsküllü ayakkabılar oldukça beğenildi. Mercan rengi ve mavi tonlarının hâkimiyetinde ki desenli renkler birçok kişinin dolabını canlandırdı. Düz ayakkabılar rengârenk seçenekler ve şeffaf detaylarla süslenirken, sezonun modası fiyonkları da düz babetlerde sık sık görmeye başladık.

Aksesuarlar Serbest

Aksesuarlarda her çeşit özgürce kullanılabiliyor. Özellikle kolye ve bileklikler de yine boncuklar ön planda olacak ve rengârenk seçimler kollarınızı süsleyecek. Saçlara takılan renkli aksesuarların da çok fazla tercih edileceği bu sezonda her yaştan insanın canlı bir giyim tarzı ile sokaklarda olacağı aşikâr.

Özellikle gençlerin sevdiği tropik esintileri çantalarda meyve desenleri ve süslerle canlı olarak yaşamak mümkün olmaktadır. Her yaşa uygun bir giysi bulabileceğiniz ülkemizdeki giyim sektörünün bolluğu sayesinde herkes bu sezon şık ve hafif seçimlerle yazın tadını doyasıya çıkaracak.

Cevap Ver: