Sessizliğini Bozan Özge Ulusoy Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

0
145

Sessizliğini Bozan Özge Ulusoy Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Yaz aylarını birlikte olduğu Hacı Sabancı’nın lüks teknesinde geçirmeyi tercih eden Özge Ulusoy, Mikinos ve İbiza’da yaptığı muhteşem tatil sonrası çıktığı alışverişte isini çeken kameralara verdiği çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ülkemizde en şık giyinen isimler arasında adı anılan Ulusoy, objektiflere, “Kolay para kazanmıyorum, kolay harcayacak kadar da aptal değilim.” Dedi ve satın almak istediği kıyafet ve diğer ürünleri önceden takip ettiğini, indirim zamanı başladığında hemen harekete geçtiğini belirtti. Yine böyle bir indirim günlerinde gittiği alışveriş merkezindeki garaj günleri indiriminde karşılaşılan güzel model, sezon sonu aldığı yeni kıyafetlerin gardırobundaki diğer ürünler için tamamlayıcı özellikte olduklarını vurguladı.

Yaptığı alışverişler de en çok çanta ve ayakkabı satın alan güzel oyuncu, parasını da en çok bu iki ürüne yatırıyormuş. Ancak ne alırsa alsın mutlaka indirim dönemlerini takip ederek hareket ettiği için her daim hesaplı alışveriş yaptığını dile getirdi.

Ayrıca uzun zamandır konuşulmakta olan ve sevgilisi tarafından kendisine hediye edilen 20 bin Euro değerindeki (65 bin lira civarı) bin yıllık bikini konusu da kendisine soru olarak yöneltildi. Bu soruyla suskunluğunu bozdu. Söylentinin son derece yanlış ve yersiz olduğunu ifade eden güzel model, Böyle bir durumun mümkün olmadığı gibi hiç kimsenin de üzerinde taşıdığı kıyafetlere müdahale hakkı olmadığını özellikle belirtti. Alışverişe kaldığı yerden devam eden güzel modelin doğallığı ve şıklığı gözlerden kaçmadı.

Cevap Ver: