Şebnem Bozoklu’yu Boşanma Kötü Etkiledi

0
130

Şebnem Bozoklu’yu Boşanma Kötü Etkiledi

Bir ay kadar önce eşi Emre İzer ile yollarını ayıran Şebnem Bozoklu’nun ilk defa objektiflere yansıyan görüntüsü oldukça morali bozuk olduğu idi. Nişantaşı’ n da bir kafede arkadaşı ile buluşarak kahve içip sohbet eden oyuncu magazin basını tarafından görüntülendiğini anlayınca apar topar mekanı terk etti.

Mekandan ayrılana kadar çekilen görüntülerine bakılınca oldukça mutsuz olduğu ve boşanmanın oyuncuya hiç yaramadığı açıkça belli oluyor. Bu kadar moralsiz olması için akla başka bir sebep gelmeyen oyuncunun bu hali karşısında ve boşanalı çok kısa bir süre olması bu sonuca götürüyor herkesi. Zaten magazincileri görünce arkadaşı ile beraber kafeden hemen çıkıyor ve hiç bir açıklama yapmadan hemen arabasına atlayıp gidiyor.

Durum böyle olunca eşi Emre İzer ile boşanmanın oyuncuya hiç yaramadığı açıkça görülüyor. Önümüzde ki günler de eski güler yüzlü olan Şebnem Bozoklu’yu tekrar güler yüzlü olarak görmek istiyoruz.

Boşanmak bir çok kişiye yaramadığı gibi Şebnem Bozoklu’ya da hiç yaramamış. Bu kadar üzgün ve moralsiz olmasaydı eminiz ki magazincileri görünce apar topar bulunduğu Nişantaşı’ n da ki kafede ayrılmazdı ve güler yüzlü pozlar verirdi. Bu kadar asık suratlı ve morali bozuk olmazdı. Ne diyelim morali bozuk olmadığı zaman keyfi yerinde ve güler yüzlü fotoğrafla çekip röportaj alırız Şebnem Bozoklu’dan.

Cevap Ver: