Rihanna Saç Modelleri

0
298

Rihanna Saç Modelleri

Dünyaca ünlü pop yıldız olan ünlü şarkı ve güzel kadın niteliklerini barındıran popun saç değiştiren modeli Rihanna’yı tanımayanımız yoktur herhalde. Yaptığı şarkılar ile akıllarda kalan, giyiniş tarzı ile tüm dünyayı kendisine hayran bırakan, güzelliği ve esmerliği ile göz kamaştıran pop yıldız Rihanna, sadece bu sayılan öğeler ile gündemde kalmamıştır. Saçlarını sık sık değiştirmesi ile bilinen pop yıldızı Rihanna, saç modelleri ile gerek Türkiye’de ki ünlüler ve normal vatandaşlarını gerekse yabancı ülkelerde ünlüler ve vatandaşları o uyumlu ve sık değişen saçları ile tüm dünyayı saçlarına hayran bırakmıştır.

Kızıl, siyah, sarı, kahverengi, koyu kumral, mavi- siyah gibi renkler ile saçlarını boyattığı gibi kuaföre döktüğü paranın haddi hesabı bilinmemektedir. Saçlarında radikallik seçen pop yıldızı, kıvırcık, düz, uzun, kısa, afro, dalgalı ve daha birçok tür şeklin dede saçlarını tüm dünyaya ve kendi beğenisiyle sunmuştur. Pop yıldızının saç şekillerinde ve saçlarının modellerine bakaca olursak;

En çok kullanılan ve bir ara klasik haline gelen Rihanna’nın meşhur saç modeli olan kısa bob kesimi saç modeli

Saçını kısa kestirdikten sonra sarı rengine boyatıp, saçın iki ayrım yerlerinde sadece saç bırakarak diğer bölgeleri bir erkek tıraşı misali 2 numaraya verdirmiştir. Dalgalı, kıvırcık ve kulaklarının altına kadar inen saçları ile de çok az rastlanan Rihanna, bu saç tipini sadece galalarda kullanmayı tercih ediyor.

Cevap Ver: