Renkli Sayfalar Programı’na Seda Akgül de Konuk Oldu!

0
123

Renkli Sayfalar Programı’na Seda Akgül de Konuk Oldu!

             Seda akgül “Kısmetse Olur” programında sunucu olarak görev yapıyor ve siz de büyük ihtimal televizyon da veya herhangi bir yerde ismini v.s. duymuşsunuzdur. Bugün de (20 Eylül 2016) Seda Akgül “Renkli Sayfalar” programına davet edildi ve Seda Akgül daha sonrasında bu daveti kabul edip stüdyoya Renkli Sayfalar ekibi ile beraber çıktı.

Seda Akgül, Renkli Sayfalar programında uzun zamandır (4 ay) Avram Habib ile evli idi ve bugün de Seda Akgül, Avram Habib ile neden boşanmaya karar verip uzun süre mahkemelerde boşanma davasıyla ilgilenip ve sonunda da ayrıldıklarını anlattı.

Seda Akgül, evliliğinin yirminci gününde iken Avram Habib’den “Sıkıldım işim var” diye bir yalan söyleyip Çeşme’ye gittiğini farketmiş ve boşanma davasında da eşi Avram Habib’in meğer kendisi ile evli olmadığını öğrenmiş ve bu sayede boşanma davasına v.s. gerek kalmamış. Avram Habib 49 yaşına kadar hiç evlenmemiş olduğu için Seda Akgül 40 yıl birine bağlanamamış insanlara güvenilmemesi gerektiğini söylüyor.

Gece saat dört civarında Avram Habib’den Seda Akgül’e telefondan küçük düşürücü mesajlara geliyormuş ve bunu diğer aile büyükşehrine söyleyen Seda Akgül’e akrabaları Avram Habib’i mahkemeye davet etti. Fakat Seda Akgül’ün tek bir isteği vardı ki o da; o (Seda Akgül), eşi hatta daha doğrusu eski eşi Avram Habib ve köpeği bir arada mutlu bir şekilde yaşamaktı. Fakat Seda Akgül’ün bu isteği gerçekleşemedi.

Cevap Ver: