PureBeautyCc Krem

0
152

PureBeautyCc Krem

CC kremler genel olarak ‘renk düzenleyici’ olarak kullanılır. Yani yüzünüzde çeşitli renk düzensizlikleri, lekeler, sivilce lekeleri, güneş lekeleri ve benzeri her türlü renk düzensizliğini önler. PureBeauty CC Krem ise Kore menşeili bir güzellik ürünüdür ve Kore menşeili ürünler tedavi edici, iyileştirici özelliğinden dolayı sürdüğünüz bölgelerdeki kusurları tedavi etmeyi, kapatmayı, kusursuzlaştırmayı vaat eder. Bundan dolayı PureBeauty güzellik ürünleri kullanılabilir, dermatolojik testlerden geçmiştir ve sağlıklıdır.

Doğal bir kapatıcılık sağlar yani yüzünüzde fondöten varmış ya da koyu ton bir kapatıcı sürmüşsünüz gibi görünmez. Tabii ki cilt tonunuza uygun olan tonunu almak sizin için en iyi seçim olacaktır. İki renk tonu vardır fakat sürdüğünüz zaman yüzünüze uyum sağlayacak kadar inceletilmiş bir yapısı vardır. Belirgin derecedeki çoğu leke ve izi kapatmakla birlikte nemlendirme ve güneş koruması da sağlar.

Yüzünüze ekstra bir nemlendirici veya güneş kremi sürmeniz gerekmez ve cildinizde bir fondöten gibi kapatıcılık sağlamadığı için cildiniz fondötende olduğu gibi gözenekleri kapanıp da havasız kalmaz. Cildinizin nefes almasını sağlayan bu ürün cildinizi doğal bir şekilde parlatarak doğal güzellik sağlar ve diğer CC kremlerin yanı sıra oldukça başarılı iş görür. Fiyatı diğer fondöten ve CC krem fiyatlarından uygun ve hak ettiği gibidir. Yaklaşık 30 lira civarında bir fiyata sahip olan bu ürün çeşitli makyaj malzemesi satan dükkânlar da, kozmetik mağazalarında ve benzeri mağazalarda bulunabilir.

Cevap Ver: