Paola Torrente’ye Sosyal Medyadan Eleştiri Yağmuru

0
133

Paola Torrente’ye Sosyal Medyadan Eleştiri Yağmuru

22 yaşında olan ve Mühendislik öğrencisi olan Paola Torrente, vücut hatları yüzünden sosyal medyada adeta linç ediliyor. Miss İtaly yarışmasında ikinci seçildikten sonra İtalyan basını tarafından ‘sosyal medya kraliçesi’ olarak adlandırılan genç modelin, kıvrımları yüzünden sosyal medyada başı oldukça dertte.

Paola Torrente hakkında ilk dikkat çeken eleştiriyi, 40 yaşındaki Hırvat model Nina Moric yaptı. Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Paola Torrente’nin bu yarışmaya katılmak için çok şişman olduğunu söylemesi üzerinde sosyal medyada adeta bir eleştiri yağmuru başladı. Kimileri Hırvat model Nina Moric’in bu durumu kıskançlıktan yaptığını düşünürken, bazı kişiler de Nina Moric’i haklı buldu.

Henüz 15 yaşında iken Ricky Martin’in ‘Livin La Vida Loca’ şarkısının klibinde oynayan ve bundan sonra şöhreti yakalayan Nina Moric; yaptığı paylaşımda ‘Çok şişman olan insanları savunmak için de yarışmalar düzenleniyor. Diğerlerinin görünüşüne bakın, bu kadın bu yarışma için gerçekten çok şişman.’ şeklinde ifadeler kullandı.

Sosyal medya üzerinden yoğun bir eleştiri yağmuruna tutulan 22 yaşında Paolo Torrente ise, eleştirilere aldırış etmediğini ve motivasyonunun çok yüksek olduğunu söyledi. Ülkesinde oldukça sevilen Torrente’nin Instagram profilinde, ‘Kıvrımlar daha iyidir.’ ifadesi yer alıyor. Özellikle İtalya’da birçok hayranlı bulunan Paola Torrente, dünya çapında da birçok hayran kitlesi oluşturmuş durumda. Gelen eleştirilerin yanında, Paola Torrente’ye destek içeren birçok mesaj da yer almaktadır.

Cevap Ver: