Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

0
224

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Yaz aylarında olduğumuz bu dönemlerde düğünler, kokteyller, kutlama ve doğum günleri gibi birçok alternatif ile karşı karşıya ya kalınmaktadır. Özellikle bayanların şıklık yarışına girdiği bu etkinliklerde, hem göz alıcı olmak hem de rahatlığın ön planda olunması önceliklidir.

2016 Önü Kısa Arkası Uzun Abiye ModelleriSeçeneklerin çokluğu sebebiyle seçim yapmak o kadar kolay olmasa da Bebek örgü önü kısa arkası uzun abiye modelleri sayesinde bulunduğunuz ortamda fark yaratabilirsiniz. Özellikle 2012 yılında trendini olan önü kısa arkası uzun abiye modelleri 2016 yılında da birçok bayanın tercih sebebi olmaktadır. Straplez veya askılı kısa elbiselerinizde rahatlığı ve şıklığı bir arada tutmak ve bayanların kolaylıkla hareket etmelerini sağlamak amacıyla tasarlanan bu modeller kurtarıcı özelliği taşımaktadır. Eğer ki uzun elbiselerin ağır duruşundan uzaklaşmak aynı zamanda kısa elbiselerin azizliğine uğramaktan kaçınan bayanlar için Bebek örgü önü kısa arkası uzun abiye modelleri tam sizlere göredir.

Her yaştan kız çocukları ve bayanlar için alternatif bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Askılı, srlaptez bir çok model için belden yada sırttan bağlantılı tül veya kumaşlar ile sonradan kombine edildiği gibi önü kısa arkası uzun şekilde kesilen kumaşlardan da elde edilen bu model uzun yıllar trend olarak tercih edilen bir model olacaktır.

Cevap Ver: