Nurgül Yeşilçay’ın Görüntüsü Üzdü

0
144

Nurgül Yeşilçay’ın Görüntüsü Üzdü

Yeni bir proje de rol almak için hazırlanan yetenekli oyuncu Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz günler de objektiflere yakalandı. Günlük hali ile makyajsız ve sade bir kıyafet ile poz veren sanatçının saçlarının dökülmeye başladığı gözlerden kaçmadı.

Sinema ve dizi setlerin de sürekli olarak saçları işlem gördüğü için saçları dökülmeye başlayan güzel oyuncunun özellik ile saçlarının ön kısmının döküldüğü, alışveriş sonrası alınan görüntülerin de açıkça görülmektedir. Kameralara gülerek poz veren oyuncunun taktığı numaralı gözlükler de dikkatlerden kaçmadı. Nurgül Yeşilçay’dan numaralı olduğu öğrenilen gözlükler ile ilgili güzel oyuncu bir de espri yaparak muhabirlere cevap verdi. Oldukça neşeli olduğu da gözlerden kaçmayan Nurgül Yeşilçay gözlükler için ” Gözlerim Görmüyor, hele ki uzağı hiç göremiyorum ” dedi.

Başarılı ve güzel oyuncunun sürekli saçlarına film setlerin de işlem yapıldığı için dökülen saçlarından dolayı sevenleri üzüldü. Numaralı gözlükler de yakışmış doğrusu, her ne kadar gözlerinin bozulduğuna üzülsek de yetenekli oyuncunun. Ama her şeye rağmen oyuncunun güler yüzlü oluşu objektiflere gülümsemesi ve esprili tavırları hayranlarını oldukça sevindirdi. Yakında yeni bir proje de rol alacak olan oyuncunun yeni projesinin ekranlar da görünmesini sevenleri dört gözle bekliyor. Her zaman rol aldığı projeler de çok başarılı bir performans gösteren oyuncunun bu projesinde de aynı performans beklenmektedir. önümüzde ki günler de yeni projeyi sevenleri bekliyor.

Cevap Ver: