Nude (Ten Rengi) Ruj Trendi

0
156

Nude (Ten Rengi) Ruj Trendi

Ten rengi yani nude olarak bilinen rujlar, son zamanlarda oldukça trend olmuşa benziyor ve nude rujlar genellikle doğal uygulanan nude makyajlarda kullanılıyor. Daha doğal görünen ve yokmuş gibi sade duran, sadece kontür ve doğru tonda nude ruj ile renklendirme yapılan makyajlarda önemli bir parça bu tonlarda rujlar.

Nude (ten rengi) ruj trendi, oldukça yaygınlaşan ve sıkça kullanılan bir trenddir. Günlük makyajlarda da yaygın olarak kullanılıyor olması, bu trendin daha da yaygınlaşmasına sebep olmuştur. Kullanacağınız rujun ten renginize uygun olması, açık ten rengine sahip iseniz daha koyu tonda bir nude ruj kullanmalı, kullanılan rujdan bir ton daha koyu bir dudak kalemi ile de bu ruj için doğal dudak çizgisinin biraz daha dışından bir dudak çizgisi çizilmesi, hem dudakları doğal bir şekilde dolgun gösterecek hem de dudaklarınıza güzel bir renk katacaktır. Günlük makyajlarda kullanılabilecek tonlar olduğu için de çokça kullanılabilen ve ten rengine benzeyen tonlar olduğundan kullanımı da kolaydır ve görünümü güzeldir.

Markadan markaya fiyat ve renk tonları farklılık gösterebileceği için uygun markalara ve kaliteli renklere bakmak sizin yararınıza olacağı için nude rujlar günlük kullanıma uygun olmalı, dudağınızı kurutmamalı ya da zarar vermemelidir.

Nude ruj seçiminde dudak tonunuza en yakın tonu elde etmek için parmak ucunuzda deneme yapabilirsiniz. Parmak ucunuz dudağınıza en yakın tonu verir ve denediğiniz ürünü kısa zamanda test etmenizi ve kalitesini görmenizi de sağlar.

Cevap Ver: