Miha Bodytech Antrenmanı İle Zayıflama

0
174

Miha Bodytech Antrenmanı İle Zayıflama

 Miha Bodytech Antrenmanı İle Zayıflama yapabilmek için öncelikle uyulması ve araştırılması gereken konular vardır. Bu konulardan ilki antrenmanı yapacak kişinin hangi hastalıklarının olduğu tespit edilmelidir. Vitamin eksikliği var mı? Metabolik hormonal problem var mı? Eğer bunlar normal ise hasta hızlı bir şekilde kilo verilebilmektedir.

Metabolizmayı yavaşlatan bir tiroit bezi hastalığınız varsa az çalışma durumu gibi veya D ve B vitamin eksikliği gibi o zaman kilo vermek zorlaşabilir. Daha sonra kişinin egzersiz kapasitesine bakılır hangi egzersizlerin uygun olduğu tespit edilir. Kalp dolaşım sistemi ile ilgili durumlar nasıl bakılır. Eğer anormal bir durum yoksa vermek istediğiniz kiloya göre aktivite planı yapılır ve Miha Bodytech Antrenmanı İle Zayıflama başlanır. Antrenör eşliğinde birebir antrenmanlar yapılır. 20-30 dakikalık bir antrenman sürecidir. Bu antrenman için özel kıyafetler giyilir ve uygun olan egzersizler ve kasları uyaran akımlar sağlanır. Bu 20-30 dakika içerisinde başında ısınma ve sonunda soğuma hareketlerini de kapsamaktadır. Sizi güçlendirecek akımlar belli noktalara sırası ile uygulanmaktadır. Bu akımlar sizin kapasitenize göre ayarlanmaktadır. Bu akımlar duruş bozukluklarını düzeltme, boyun ve bel ağrılarını azaltma ve romatizma kaynaklı sorunların tedavisini desteklemektedir.

Daha ilk antrenmanda bile vücudunuzda bir hafiflik ve performans artışınızı hissedebiliyorsunuz. Ayakkabılarınızı giyin ve 20-30 dakikada Miha Bodytech Antrenmanı İle Zayıflama egzersizlerine başlayın hem hastalıklardan korunun hem de sağlıklı bir vücuda kavuşun.

Cevap Ver: