Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem

0
155

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem 

Vücuda her zaman gereken bakımı yapmak gerekir. Özellik ile vücudun ihtiyacı olan nem için krem kullanmak gerekir. Her cilt tipine göre krem çeşitleri ve bu çeşitleri üreten markalar vardır. Bu marka ve çeşitler arasından kuru ciltler için nemlendirici krem üreten markalardan ve kremlerden bilgi verelim.

Garnier markasına ait olan kuru ciltler için olan kremin satış fiyatı 14,99 TL’dir. La Roche Posay Hydreane Rıche marka kuru ve hassas ciltler için olan bakım kremi 34,93 TL fiyata satılmaktadır. Avene marka çok kuru ciltler için olan kremin de satış fiyatı 59,99 TL’dir. La roche Posay kuru ciltler için koruyucu ve yatıştırıcı krem de 59 99 TL fiyata satılmaktadır.

Bioderma markasına ait olan kuru ciltler için nemlendirici krem de 62,99 TL’dir. Estee Lauder’ın kuru ciltler için olan kremi de 169,99 TL’dir. Bioder markasının Aqua soft kuru ve normal ciltler için olan ve saat etkili olan kremi 49,50 TL’dir. Vichy’ nin 50 ml kuru ciltler için olan kremi 94,99 TL fiyata satılmaktadır. Neutrogena kuru ve çok kuru ciltler için olan kremi 200 ml olan kutuda 12,99 TL fiyat ile de satılmaktadır. Lierac kuru ciltler için nemlendirici bakım kremi 169,99 TL iken DDF markasının ürettiği normal ve kuru ciltler için olan kremin satış fiyatı 134,99 TL’dir. Daha başka kuru ciltler için nemlendirici krem üreten firmalar vardır.

Cevap Ver: