Kül Rengi Saç Modelleri

0
357

Kül Rengi Saç Modelleri

Fark edileceği üzere iki senedir kül rengi saçlar ve modelleri çok moda. Genellikle her ten rengine uyumlu olabilen bu renk, kullanan bayanları oldukça trend ve marjinal bir görünüme kavuşturuyor. Üstelikte genç ya da orta yaşta fark etmeksizin her yaşta bayana da yakışabilen gri- küllü saç renkleri nin birçok tonu da mevcut. Küllü kahve, küllü balköpüğü, küllü gri, küllü sarı gibi birçok tondan oluşan küllü gri saç tonlarından, teninize ve yüzünüze en uygun olanını seçebilirsiniz. Burada göz önünde bulundurulacak bir nokta, bu saç renginin çok mat bir renk olmasından ötürü, yüzü çok solgun bir ten rengine, örneğin aşırı beyaz tonlarındaki ten rengine sahip bayanlara önermiyoruz. Yanı sıra bu saç uygulaması, kumral, sarışın, platin rengi saça sahip olanlara kolaylıkla uygulanabilmekte. Saçlarında siyah ve kızıllıklar bulunan bayanların saçını, iyi bir açıcı uygulaması yapılmadığı takdirde, bu renk kapatmayacaktır.

Kül Rengi Saç ModelleriKül rengi saç modellerinden istediğiniz modeli uygulayabilirsiniz. Yine bur da da önemli olan, yüzünüze ve vücut tipinize göre, proporsyonunuza orantılı saç boyu kullanmanızdır. Örneğin boyunuz müsaitse sırtlarınızdan aşağı inen iri dalgalarda küllü saç modelinden kullanabilirsiniz.

 

Ya da asimetrik kesimlerde, yüzün iki tarafındaki saçların, bir tarafı uzun, bir tarafı kısa arkada küt kesimli küllü saç modellerinden kullanabilirsiniz. İsterseniz de, scrillex tek tarafı kazınmış kül rengi saç modelleri kullanabilirsiniz.

Cevap Ver: