Komik İkilinin Şaşırtacak Filmi

0
114

Komik İkilinin Şaşırtacak Filmi

23 Eylül’de vizyona girerek izleyiciler ile buluşacak olan ” Müthiş Bir Film ” isimli sinema filminin konusu, film çekme hayalini gerçekleştirmek isteyen iki çocukluk arkadaşının üzerine kurulu.

Çocukluktan beri arkadaş olan Ali Kemal ile Vahi karakterine hayat veren, Gürgen Öz ile Murat Eken izleyicileri şaşırtacak. Şaşırtmalarının sebebi de film de Ali kemal ve Vahi yani Gürgen Öz ile Murat Eken, bu filde film boyunca değişik karakterlere girerek birbirinden farklı olan tiplemeler ile izleyicileri şaşırtarak unutamayacakları anlar yaşatacaklar.

Müthiş Bir Film isimli sinema filminde Gürgen Öz ve Murat Eken dışında da başarılı isimler rol alıyor. Bu isimler, Cemal Hünal, Gaye Gürsel, Şahika Koldemir, Rıza Akın ve Füsun Demirel gibi başarılı isimler rol alıyor.

Çok yakın bir zamanda vizyona girecek olan ve başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan bu filmi sakın kaçırmayın. 23 Eylül itibari ile hem şaşırıp hem de unutamayacağınız dakikalar yaşamak istiyorsanız Müthiş Bir Film isimli sinema filmini kaçırmamanız gerekir. Çok iddialı olan bu filmde, rol alan sanatçıların hepsi çok başarılı bir yapıta imza attıklarını söylüyor ve sizi de izlemeye bekliyorlar. Özellik ile filmin baş rol oyuncuları olan Gürgen Öz ile Murat Eken başarılı performansları ile izleyicileri büyülemeyi ve bol alkış almayı beklemekteler.  Ali Kemal ile Vahi’nin hayalini seyredin.

Cevap Ver: