Koleston Saç Renk Kataloğu

0
744

Koleston Saç Renk Kataloğu

Koleston, geniş renk yelpazesi ve belirli renklerin çeşitli tonları üzerinde yaptığı çalışmalar ile çeşitli tonlar üretmiş ve bu tonların çoğunda oldukça sayıda kullanıcıya ulaşmıştır. Bunun beraberinde de elde ettiği başarı sayesinde yalnızca evlerde değil profesyonel güzellik ve bakım merkezlerinde, kuaförlerde dahi kullanılmaya başlanmıştır. Bu sebeple de oldukça başarılı ve tercih edilen bir markadır.

Koleston saç renk kataloğu, içerisinde kızılın ‘patlıcan moru’, ‘koyu ateşli kızıl’, ‘kızıl viyole’, ‘sıcak kızıl, ‘kızıl büyü’ gibi tonları olmak üzere 14 tonunu, bir adet siyah, kahverenginin ‘ay ışığı kahvesi’, ‘açık altın kahve’, ‘koyu kestane’, ‘kışkırtıcı kahve’ gibi tonları olmak üzere 14 tonunu, sarının ise ‘sarı’, ‘çok açık sarı’, ‘özel açık kül sarısı’, ‘kumral’, ‘fındıkkabuğu’ gibi tonları olmak üzere 16 tonu bulunmaktadır.

Çeşitli saç tiplerinde çeşitli değişik renkler verebilen bu saç boyaları, doğru kullanıldığı zaman elbette doğru tonları elde etmenizi sağlayacaktır. Örneğin bazı açık renk boyalar, saçınızı açmadan uygulanamıyor. Bu sebeple doğru şekillerde uygulanması gerekmektedir ve uygulanmadığı takdirde çeşitli değişik reaksiyonlara sebebiyet verebilir.Saç renginizi değiştirmek elbette sizin için oldukça önemli bir değişim olacaktır. Bu sebeple değişiklik yapmadan önce renklerin uygulanmış halini ve uygulama geçtikten sonraki halini görmek isteyebilirsiniz. Bunları görmeniz de saç renginizi seçmeniz ve değişiklik yapmanıza yardımcı olacaktır.

Cevap Ver: