Kışın En Fazla Tercih Edilen 5 Abiye Çeşidi

Kışın En Fazla Tercih Edilen 5 Abiye Çeşidi
3 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 52 kez okundu.

Kış mevsiminde, özel davetlere ve önemli organizasyonlara katılacağınız zaman yine abiyelerden faydalanabilirsiniz. Ancak seçtiğiniz abiyenin kışa uygun bir yapıda olması gerekiyor. Bu şekilde sezonun modasına uygun bir seçim yapmış olur ve son derece modern bir görünme kavuşabilirsiniz.

Bayanların kışın da önemli gün ve gecelerde şıklıklarını yansıtmaları için abiye modelleri farklı tasarımları ile karşılarına çıkıyor. Kışın daha çok koyu renk ve tonları ön plana çıkarken, bayanların bu abiyelerle kış modasına uyum sağlamaları da kaçınılmaz oluyor.

Dantelli, Uzun Abiye

Dantel detayı, her daim kadınların ilgisini çekmeyi başarmış olup, farklı alanlarda beğenilerini toplamayı başarıyor. Abiyelerin kışlık versiyonları içerisinde de yine gibi bu ilgi doruğa çıkacak gibi görünüyor. Kışın en fazla tercih edilen abiye modelleri içerisinde; dantel detayı ile dikkat çeken, uzun yapıdaki abiyeler ilk sırada yerini alıyor.

Siyah Renkte, Dantelli Abiye

Kışlık abiye modelleri içerisinde belki de hiçbir zaman modası geçmeyecek olan bir tasarım karşınıza çıkıyor. Siyah rengi ile kışa en uygun tarzda olan dantelli abiyeler; bayanların bu dönemde en fazla ilgi gösterdikleri abiye tasarımları arasında kendisine yer buluyor.

Lacivert Renkte, Uzun Abiye

Siyahtan sıkılan, ancak kışa uygun olması için koyu renk tercihine yönelen kadınlar; lacivert renkte ve uzun yapıda olan kışlık abiyeleri rahatlıkla tercih edebilirler. Zira birçok kadının kışın tercih ettiği bu tarz abiyeler; sezonun trend abiye modelleri arasında bulunuyor.

Kırmızı Renkte, Dantelli Abiye

Cazibe ve çekiciliğini kışın da sürdürmek isteyen bayanların tercihi; kırmızı renkte ve dantel detaylı abiyeler oluyor. Karşı cinsi etkilemek ve girdiği ortamda seksi duruşu ile gözlerin üzerine çevrilmesini sağlamak isteyen hanımlar; özellikle koyu kırmızı renkteki, gece kıyafeti içerisinden seçimlerini yapıyorlar.

Transparan Detaylı, Balık Etek Abiye

Uzun ve ince görünmek isteyen hanımlar, kışın balık etek formunda olan abiyeleri tercih ediyorlar. Balık etek kısmında yer alan transparan detayı sayesinde de mini ya da kısa yapıdaki abiyeleri kışın giyemeyen bayanlar, bu şekilde bacaklarının güzelliğini de ön plana çıkarabiliyorlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git