Kısa Saç Modelleri

0
204

Kısa Saç Modelleri

Saçlar bir bayanı güzel gösteren en güzel aksesuarlarıdır. Saçlarımız güzel olduğun da kendimizi daha mutlu ve iyi hissederiz. En mutlu ya da mutsuz anlarımızda saçlarımızın modelini değiştirir ve kendimizi mutlu hissederiz.Birçok kısa saç modeli kullanışsızmış gibi görünse de aslında bayanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kısa saçlara yapılabilecek fazla bir model yoktur sözünü her zaman duyar gibiyiz. Aslında bu yanlış bir algıdır. Kısa saçlarla da çok harika modeller kısa bir süre içerisinde yapılabilir. Kısa saçlarda en büyük sıkıntı sabahları kalktıklarında kabaran ve şekil vermesi zor saçlardır. Sprey kullanarak ya da maşa kullanarak iki dakikada modern dalgalı görünüm elde edilebilir.

2016 Kısa Saç ModelleriKısa saç modellerinde tepeden başlanarak balıksırtı gibi yapılan küçük örgüler saçlara havalı bir görüntü katabilir. Eğer saçlarımız kabarık ve şekil vermeye fazla vaktimiz yoksa yapacağımız küçük birkaç örgüyü küçük bir topuz şeklinde birleştirebiliriz böylece kısa bir sürede dikkat çekici saçlar ortaya çıkmaktadır. Eğer saçlarımız düzleştiremeyeceğimiz ya da örgü yapamayacağımız kadar kısa ise burada alacağımız tel toka ya da küçük tokalar saçlarımıza şekil vermemizde büyük yararı dokunacaktır.

Kısa Saç Modelleri 2016 Yanlardan ya da arkalardan farklı tokalarla tutturduğumuz saçlarımıza hem şekil vermiş hem de ferah, şık bir görüntü elde etmiş oluruz. Öncelikle saçlarımızın yapısını iyi bilmeli ve saçlarımızı kısa model kestireceksek buna uygun kestirmeliyiz.Küçük dokunuşlarla harikalar yaratan saçlardır kısa saçlar. Saçlarımızı kısa kestirmek cesaret gerektirir ve zordur. Cesur kadınların saçlarındandır kısa saçlar ve küçük dokunuşlarla geceyi güzelleştiren saçlar elde edilebilir.

Cevap Ver: