Kırmızı Ruj İle Makyaj Nasıl Yapılır

0
145

Kırmızı Ruj İle Makyaj Nasıl Yapılır

Kırmızı rujun farklı bir havası olduğunu hepimiz kabul ederiz. Kırmızı ruj ile makyaj nasıl yapılır? Özel davetlerde ve özel gecelerde kadınların tercih ettiği bu ruju kullanmak kimi zaman cesaret ister. Kırmızı ruju kullanarak gecenin starı da olabilirsinizi gecenin rüküşü de. Şimdi Kırmızı ruju nasıl kullanacağınız bu makale ile öğreneceksiniz.

Kırmızı ruj ile makyaj yapacaksanız dikkati dudaklarınıza çekmelisiniz ve yüzünüzün diğer bölgelerini geri planda tutmalısınız. Ten makyajınızı yaptıktan sonra nude tonlarında bir göz makyajı yapmalısınız. sonra kirpikleriniz bolca rimelleyip muhteşem bir kırmızı ruj ile makyajınızı tamamlamalısınız.

diğer bir önerimiz ise eyeliner ve kırmızı ruj önerisi. Ten makyajınızı yaptıktan sonra göz kapaklarını bir corrector kullanıp nude tonlarında bir far ile aydınlattıktan sonra eyeliner çekebilirsiniz ardından rimel ile göz makyajınızı tamamladıktan sonra şeftali ya da açık tonda bir allık ile yanaklarınızı renklendirdikten sonra kırmızı rujunuzu sürmelisiniz. Kırmızı ruju bulaştırmadan kolay sürmek istiyorsanız eğer öncelikle bir kalem ile dudak çizginizi belirginleştirdikten sonra rujun sürümünü kolaylaştırabilirsiniz.

Gözlerinizi sedefli bir far ile aydınlattıktan sonra kirpik diplerinize sürdüğünü siyah kalemi dağıtmalısınız doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. göz kapağınıza sürdüğünüz farı alt kirpik diplerinize de sürebilirsiniz. daha sonra teninize uygun kırmızı ruj ile tamamlayabilirsiniz. Bu makyajda yüzünüzü kontürle boyutlandırıp hatlarınız belirginleştirebilirsiniz. Böylece kırmızı ruj ile son vurucu darbeyi yapabilirsiniz.

Cevap Ver: