Kaş Boyası Gratis

0
538

Kaş Boyası Gratis

Bir bayanın yüzündeki en etkili kısım kaşlarıdır. Çünkü kaşlar, bayanın yüzündeki estetik görüntünün sağlanmasında büyük rol oynar. Bu yüzden tüm bayanlar kaşlarının, yüzlerindeki ifadeyle doğru orantılı olması için ellerinden gelen ne varsa yaparlar.

Kaşlar kimisinde kalın, kimisinde ince ya da seyrek bir yapıda olmaktadır. Kalın kaşlı olan bayanlarla, seyrek kaşlı olan bayanların uygulaması gereken işlemler birbirinden çok farklıdır. Örneğin, kalın kaşlı olan bayanların şekillendirmesi doğru yapılmalı ve saç rengine uygun boyanması gereklidir. Seyrek kaşa sahip bayanların ise, doğru kaş alımının ya da doğru rengin yanında, yine renkle doğru orantılı olarak kaş boyama ürünlerinden kullanması olumlu yönde olacaktır.

Kaş boyama işleminde kaş açısının belirlenmesi kişiye özel bir durumdur. Kaş boyama ürünlerinden bazıları aşağıdaki gibidir;

Kaş boyama kalemleri; Neredeyse tüm renk tonlarından üretilmiş olup, kolayca şekil verme özelliğine sahiptir.

Kaş farları; Renk tonuna uygun şekilde üretilmiş olan kaş farları, toz ya da sıkıştırılmış toz halindedir. Uygulaması için, açı verilmiş bir el fırçası gerekmektedir. Genelde kaş farlarının öncesinde far bazı kullanılmalıdır. Bu sayede kaş farı sabitlenecek ve dış etkilere karşı uçup gitmeyecektir.

Kaş boyaları; Yine renk çeşitliliği bulunur ve saç boyası gibi bir uygulaması vardır. Kalıcıdır, fakat yıkandıkça ve kaş kesildikçe etkisini yitirir.

Hint kınası; Hint kınası ile boyamada renk çeşitliliği 3-4 renkle sınırlıdır. Doğal bir görünüm elde etmek, bu renk çeşitliliğiyle mümkün değildir.

Cevap Ver: