Karboksi terapi İle Zayıflama

0
149

Karboksi terapi İle Zayıflama

Günümüzde birçok insan aşırı kilolarından şikâyetçi durumdadır. Yüz güzelliğinin yanında vücutlarının da güzel ve diri olmasını istiyorlar bunun için spor salonlarına ve diyetisyenlere gidiyor ve burada uyguladıkları programlar ile kilo vermeye çalışıyorlar. Peki, kilo almamıza sebep olan şeyler nedir? Bunları başında bir tabii sağlıksız beslenme gelmektedir. Saate aldırış etmeden yemeler, giyilen abur cuburlar ve birçok kalitesiz yiyecek ile vücudumuzu düzensiz bir ritme sokarak kilo almasına en kötüsü de yağ bağlamasına sebep oluyoruz

Böyle durumlarda ise ne yapacağımızı bilemez duruma gelince de bir spor salonun veya diyetisyenin yolunu tutuyoruz. Peki, başka bir yol daha var mıdır? Sağlıklı bir yol ve bir teknik olan Karboksiterapi İle Zayıflama yolunu tercih edebilirsiniz. Evet, kulağa biraz yabancı gelen bu sözcük aslında hepimizin bildiği karbondioksitin tıp alanında kullanılma biçimidir. Bu sözcüğü bilindiği gibi daha önce kimya, fizik gibi alanlarda görmüştük ancak şimdi tıp ve estetik alanında da görmüş bulunuyoruz. Bu yöntem ile ister vücudunuzun bir bölümünü ister basen, selülit tutan yerlerine rahatça uygulayabilirsiniz.

Bu yöntem ile ülkemizde bulunan birçok ünlü isim de kilo vermiş ve sağlıklı görüntüleri ortaya çıkmıştır. Bu tedaviye ek olarak yapılan spor ve beslenme diyetleri ile bölgesel zayıflamanıza yardımcı olabilir vücudunuzu istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Daha sağlıklı vücutlar için artık harekete geçme zamanıdır.

 

Cevap Ver: