Jennifer Lopez İle Ben Afleck Yeniden Bir Arada mı?

0
127

Jennifer Lopez İle Ben Afleck Yeniden Bir Arada mı?

2000’li yıların başlarında büyük aşk yaşayan Jennifer Lopez ile Ben Afleck çifti daha sonra ayrılmış ve ayrıldıktan sonra ikisi de başka kişiler ile evlenmişti. Jennifer Lopez’ in evliliğinden ikiz bebekleri olmuş ve eşinden boşanmış. Şu günlerde de boşanma arifesinde olan Ben Afleck ile Jennifer Lopez’ in tekrar bir araya geldiği gelen haberler arasında. Ünlü bir magazin dergisi olan In Touch’ın yaptığı habere göre Jennifer Lopez’e çevresindekilerin eski sevgilisi ile tekrar bir araya gelmesi için yaptığı baskılara dayanamayan Jennifer Lopez’ in eski sevgilisini armaya başladığı yönünde. Yine aynı habere göre ikilinin bir araya gelerek süper ikili olarak düşüşe geçen kariyerlerini tekrar yükseltmek istemeleri.

Yine ünlü bir magazin sitesi olan Gossip Cop’un haberi de tam aksi yönde. İkilinin ayrıldıklarından beri bağlarını koparmadığı bu haberlerin asılsız olduğu yönünde.

Bu haberlerin üzerine de Jennifer Lopez ile Ben Afleck’in hiç bir açıklama yapmaması da haberlerin doğruluğunu kanıtlar yönde. Akıllara da Lopez’ in ayrıldıktan sonra söylediği bizim aşkımız gerçekti ve onu çok özlüyorum sözleri gelince iddialar kuvvetleniyor. Ayrıca da Jennifer Lopez Ben Afleck ile evlilikten döndükten sonra başka şartlarda olsaydık her şey başka olurdu demişti. İddiaların doğru olup olmadığı da önümüzde ki günlerde belli olacaktır.

Cevap Ver: