İstanbul’da Lindsay Lohan Rüzgarı

0
150

İstanbul’da Lindsay Lohan Rüzgarı

İstanbul’a gün geçmiyor ki bir çok yıldız gelmektedir. Son olarak da Amerikalı yıldız Lindsay Lohan İstanbul’u ziyaret etmiştir. Atatürk havalimanına inmeden önce uçakta tartıştığı menajeri yüzünden ağladığı ortaya çıkan güzel yıldız için bir süre sonra uçaktan inerek objektifler karşısından da geçerken yüzünü kapatma isteğinde bulunmuştur. Bir dönem alkol bağımlılığı yüzünden de magazin gündemini çokça meşgul eden Lindsay Lohan yine magazinde kalmayı başarmıştır.

Umut Akbulut’un sahip olduğu B4L şirketi ile astronomik bir rakama anlaşmaya imza atmak için Türkiye’ye yolu düşmüştür. Yüzü oldukça asık olan güzel yıldız Umut Akbulut’la karşılaşınca keyfi az da olsa yerine gelmiş bulunmaktadır.

Herkes tarafından Yunan iş adamı Dennis Papageorgiou’yla aşk yaşadığı yorumları yapılan Lohan sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşımla adeta bu aşkın başlamadan bittiği yorumlarına neden olmuştur. Takipçilerine yazdığı Yalnız kalmaz insanın kendini bulması için en iyi yoldur notu herkes tarafından aşkın bittiği olarak vurgulanmaktadır. Ayrıca sosyal medyadan bir çok İstanbul resimleri paylaşarak da İstanbul’un güzelliğini tüm takipçileriyle de paylaşmış olmaktadır. Kariyerine çocuk yaşta başlayan Lohan başarılı adımlarla ilerlediği bu yolda hızla büyümektedir. Kaldığı otele de teşekkürlerini ileten Amerikalı yıldız Lindsay Lohan gerçekten kaldığı oteli de böylece unutmayarak bir jest yapmış olmaktadır. Sürekli yaptığı skandallarla anılmakta en önde olan güzel yıldız artık kariyerine iyi bir yön vermesi gerektiğini anlamıştır.

Cevap Ver: