Hollywood 48 Hours İle Zayıflamak

0
145

Hollywood 48 Hours İle Zayıflamak

             Hızlı kilo vermek isteyenler için özel olarak tasarlanmış tamamen doğal meyve özlerinden oluşan sıvı bir karışımdır. İçeriğinde; B vitaminleri (B3, B2, B1, B12, B6), Folik asit, A vitamini, D3 ve E vitamini, su, kızılcık, yaban mersini, ahududu, çilek ve böğürtlen suyu konsantreleri ve bitkisel yağlar bulunmaktadır. Şok diyet olarak da adlandırılan bu karışım içeriği sayesinde hem kilo vermeye yardımcı olurken aynı zamanda vücutta bulunan toksinleri atmada oldukça etkilidir.  Hollywood 48 Hours ile Zayıflama ürününün her bir porsiyonu 100 kaloridir.

Hollywood 48 Hours Nasıl Kullanılmaktadır?

             1995 yılından sonra günümüze kadar yaklaşık 10 milyon kişi tarafından denenmiş ve etkisi kanıtlanmıştır. 1. gün: ilk gün konsantresi 4 öğünde tüketilmektedir ve her öğünde ürünün ölçüsü kadar su ile karıştırılmalıdır. 2. gün: konsantre ürün tıpkı birinci gün gibi tüketilmelidir. Daha etkili sonuç almak isteyenler için uygulama sırasında herhangi bir gıda alımı yapmamaları önerilmektedir. Ayrıca en az 1.5 litre su tüketilmelidir. Kahve, alkol, sigara tüketmemek uygulama boyunca toksinlerden arınmayı da sağlayacaktır. Diyetten sonra hafif gıdalarla beslenilmeye özen gösterilmeli ve hafif egzersizlerle diyet desteklenmelidir.

Emziren anneler, Hamileler, şeker hastalığı olan hastaların kullanmaması önerilmektedir. Doğal bir ürün olmasına karşın kullanmak isteyenlerin ise öncelikle doktorlarına başvurmaları tavsiye edilmektedir.

Cevap Ver: