En Moda Diz Altı Elbise Modelleri

0
708

En Moda Diz Altı Elbise Modelleri

Moda sürekli değişen, yenilenen bir kavramdır. Yenilendiği gibi eskiye dönüşün de olduğu moda dünyası bayanların dikkatini çekmeyi her dönem başarmıştır. Kimi zaman mini kimi zaman uzun derken dönem modası orta boya geldi, ne kısa ne uzun. Midi boy elbiseler çok kullanışlı olup diğer elbiseler gibi her bedende sırıtmaz bir uyum gösterir. Midi boy belli bir dekolte vermeden de şık gözükmeyi sağlayacak bir modeldir. Bazı durumlarda kusurları bile örtme durumu vardır.
Diz Altı Elbise ModelleriMidi boy olarak adlandırılan orta boy yani diz altı elbise modeli 2016 yılının en gözde modelleri arasındadır. İster yaz ister kış kolaylıkla kombin edilebilen bir modeldir. Dilerseniz bir çizme ile dilerseniz topuklu ayakkabı hatta spor ayakkabı ile kullanabileceğiniz bir modeldir.

Çan şeklinde üstü dar alt kısmı bol elbiseler düğün, balo, parti, davet gibi yerlerde kullanılışı kolay ve oldukça şık bir modeldir. Tamamen dar inen modeller ise daha çok günlük kullanılan bir modeldir. İster sahilde yürüyün isterseniz bir kafede arkadaşlarınızla oturup bir şeyler için. Midi boy elbise kullanışı mini boya göre daha az risk taşıdığı ve moda olduğu için şu dönemlerde en çok tercih edilen modeller arasındadır.  Midi boy her bayana yakışmakla beraber uzun bacaklı bayanlara daha çok oturup boy oranını eşitlemektedir. Bayanlar kendilerine yakışacak şeyi bilir seçimlerini buna göre yaparlar.

Cevap Ver: