En İyi Erkek Oyuncu Ödülü

0
140

En İyi Erkek Oyuncu Ödülü

Mr. Robot dizisinde ki akıl sağlığı bozuk olan ama müthiş bir yeteneğe sahip olan Elliot isimli hacker’ a hayat veren 35 yaşında ki aktör Rami Malek, dizide göstermiş olduğu başarı ile en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü.

Mısır’da doğan ama Amerika’ da büyüyen Rami Malek, ödülünü elinde tutarken Bu gördüğümü sizde görüyor musunuz? dedi ve tebrikleri kabul etti. Malek’i ilk tebrik eden kişi de dizide ki rol arkadaşı Christian Slater oldu. Ödülünü Variety’den alan Malek teşekkür konuşması yapmayı unutmadı. yaptığı teşekkür konuşmasının satırbaşları ;

Herhalde herkesin Elliotla ortak noktası vardır. Bu dünyada bir çoğumuz sesimizi kaybettiğimizi hissediyoruz. Devlet ya da halk bizi incitmemiş gibi. Göçmen bir ailenin çocuğu olarak, babam ev ev gezilmesi gereken bir sigorta şirketinde çalışıyordu. Annem ikiz kardeşim ile beraber bana hamile idi. Annem bize daha iyi imkanlar sunmak için her gün üç kez araç değiştirerek işe gidiyordu. Bende şunu yürekten isterim ki ailemin bana sundukları gibi nerede büyürseniz büyüyün, hangi ekonomik durumda olursanız olun hepinizin aynı şansa sahip olmasını isterim.

35 yaşında olan oyuncu bu konuşmadan sonra herkes tarafından bol alkış aldı. Rami Malek’in ikiz kardeşinin ismi Sami Malek’tir. Rami Malek’in ödülünü alırken yaşadığı sevinç ve heyecan gözlerden kaçmadı.

Cevap Ver: