En İyi 5 Nude Ruj

0
146

En İyi 5 Nude Ruj

Son zamanlarda oldukçan moda olan nude makyaj ve nude rujlar, hemen hemen her marka tarafından üretilse de markadan markaya kalitesi farklılık göstermektedir. Hangi nude rujun daha kaliteli olduğunu öğrenmek ve buna göre alışveriş yapmak, doğru ruju almak ve kaliteli bir tane kullanmak istiyorsanız fakat ‘en iyi 5 nude ruj hangi markalara aittir ki?’ diye soruyorsanız, işte cevabı;

Öncelikle en iyisi olarak nitelendirilebilecek özellikte olan bir ruj olan MAC Kinda Sexy zaten oldukça bilinen bir renktir ve nude ruj modası çıkmadan önce bile oldukça tercih edilen bir rujdur. Fiyatı diğer MAC rujlar gibi 60 lira civarıdır ve kalıcılığı da pigmentasyonu da oldukça başarılıdır.

İkinci oldukça başarılı ruj Nars Anita’dır. Bu ruj da MAC Kinda Sexy gibi başarılıdır fakat onun kadar mat değil de daha parlak yapıdadır ve nemlendiriciliği oldukça başarılıdır. Üçüncü başarılı nude ruj Golden Rose Velvet Matte 03 olarak değerlendirilebilir. Fiyatı baştaki ilk iki ruja oranla oldukça düşük olmasına rağmen başarısı onlara yakındır. İçerisinde kahve değil de şeftali tonları barındıran ve mat bitişli olan başarılı bir üründür ve fiyatı kesinlikle böyle başarılı bir ürün için az bile denebilir.

Dördüncü ürün Wet N Wild Bare It All denebilir. Bu ürün diğer bütün ürünlerden ucuzdur ve onlar kadar da başarılıdır. Kahve alt tonlu bir şeftali rengidir ve kalıcılığı da oldukça başarılıdır. Beşinci ve son ürün, Yves Saint Laurent Rouge Volupte 01 Nude Beige’dir. Satin bitişli bir yapısı vardır ve diğer rujlar kadar kalıcı bir yapıya sahiptir.

Cevap Ver: