En Güzel Oteli Bulmak

0
168

Tatil planı yaptınız. Tatil paketi satan internet sitelerini tek tek incelereyek keyfinize ve kesenize en uygun oteli bulmak için hummalı bir araştırmaya girdiniz. Belki erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirdiniz ve kendinize en uygun oteli bulmak için tüm detayları tek tek incelediniz. Ama bizden size bir uyarı; size sunulan tatil fırsatlarından yararlanacağım diye rastgele bir otel odasında kalmak durumunda kalmayın. She Turk olarak sizlere sunacağımız birkaç öneri ile tatil yapacağınız otellerin en kalite odalarında kalma şansını yakalayın.

Tattil planlarımızı yaparken siz tatilcilere sunulan fırsatlardan yoksun kalmamak için veya rezervasyonların dolması sonucu yer bulamama korkusundan dolayı ivedi kararlar verip vasat, hatta bazen vasatın altında bir kalitede odada konaklamak durumunda kalabiliyorsunuz. Ama esasında size dayatılan şartlara razı olmak zorundalığınız yok.

1. Yeni Bir Otel Tercihinde Bulunun
Bir çoğumuz, daha önceden bildiğimiz ya da arkadaşlarımızdan sıkça referans aldığımız, fırsat kampanyaları sunan tatil paketlerine karşı zaaf içerisinde olabiliyoruz. Ama aesasında hizmet hayatına yeni başlayan oteller müşteri çekmek için daha yğun çaa sarfediyorlar. Bu nedenle yeni açılmış bir oteli tercih edebilirsiniz.

2. Bir Seyahat Acentası ile Çalışın
Gideceğiniz otel için profesyonel bir seyahat acentasına gidip tercih edeceğiniz oteller hakkında bilgi alıp hayal ettiğiniz tatil için hangi otelin size daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Unutmayın ki seyahat acentasındaki görevliler daha fazla prim alacağı otelleri size öncelikli seçenek olarak sunacaklardır. Size sundukları otelin artı ve eksilerini iyi analiz edin.

3. Oteli Arayıp Detaylı Bilgi Edinin
Aklınıza yatan otelleri arayıp edindiğiniz bilgilerin doğruluğunu teyid edin. Eğer herhangi bir çelişki hissederseniz o anda söz konusu öteli tercihleriniz arasından çıkarın. Evde oturmak mutsuz bir tatil yapmaktan daha iyidir.

 

Cevap Ver: