Ebru Şallı’nın Mutsuz Hali

0
121

Ebru Şallı’nın Mutsuz Hali

1 ay kadar önce İzmir Çeşme’ de ortaya çıkan Ebru Şallı ile Cem Yılmaz aşkının sona erdiği iddaa edilirken, Ebru Şallı ilişkinin bitmediğini söylemişti. Cem Yılmaz da bayram tatilini eski eşi ve oğulları Kemal ile beraber Bodrum’ da olan evlerin de geçirdi. Bu haberin üzerine muhabirlerin Ebru Şallı’ ya yönelttiği sevgiliniz neden sizin ile beraber değil sorusu üzerine de Ebru Şallı bu soruyu Cem’ e sorsanız daha iyi olur şeklin de cevapladı.

Bu olanların üzerine dün akşam Bebek’te bir arkadaşının arabasında iken görüntülendiğini fark eden Ebru Şallı hemen içinde olduğu arabanın camlarını kapadı. Oldukça mutsuz olduğu görülen Ebru Şallı’nın bu hali, acaba gerçekten Cem Yılmaz’ dan ayrıldı mı? sorusunu akıllara getirdi. Eğer bu doğru değil ise neden muhabirleri görünce Ebru Şallı hemen camları kapatsın ve bu kadar mutsuz görünsün ki. Daha önce de ayrıldı haberlerine hayır ayrılmadık ilişkimiz devam ediyor derken, Cem Yılmaz’ın bayram tatilini eski eşi ve oğlu Kemal ile geçirmesi üzerine neden sevgiliniz yanınız da değil diyince de Onu Cem’ e sorun demişti.

Hal böyle olunca Ebru Şallı’yı bu kadar mutsuz eden olay, Cem Yılmaz ile ayrılmaları olabilir mi sorusunun cevabı daha çok merak edilmeye başlanmış durumda ama her iki taraftan da herhangi bir açıklama şimdilik yok.

Cevap Ver: