Demek Akalın’dan Flaş Açıklamalar

0
117

Demek Akalın’dan Flaş Açıklamalar

             Demet Akalın her zaman olduğu gibi özel hayatı ile yine bomba etkisi yarattı. Geçtiğimiz günlerde kanal D’de yayınlanan ‘renkli Sayfalar’ isimli programa konuk oldu ve ses getirecek konuşmalar yaptı. Demet Akalın kurban bayramı tatilini eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile birlikte İtalya’ya giderek değerlendirdi. Tatilde oldukça fazla para harcadığı söylenen Demet Akalın bir ev parası kadar harcama yaptığını dile getirdi. Oldukça lüks bir sitede oturan ünlü sanatçı ve eşi site içinde başka bir evi beğendiğini dile getirdi. Beğendikleri bu evin fiyatının iki milyon altı yüz bin dolar olduğunu da söyleyerek herkesi şaşırttı. Evi beğenmesinin nedenini ise içindeki beyaz dolaplarının çok güzel olması olarak belirtti. Beğendikleri bu evi satın alma planları yapan Demet Akalın açıklamasında Okan Kurt ile birlikte alacaklarını dile getirdi.

Programda anlattığı bir diğer konu ise saçlarında yaşadığı dökülme sorunu oldu. Doğum sonrasında saçlarında dökülme olduğunu dile getiren sanatçı saçlarının ön kısmında oluşan kellik için özel saç tozu kullanmaya başladığını söyledi. Dışarı çıkmadan önce saçlarını tozla kapatıp öyle çıktığını dile getirdi.

Sosyal medya hesabında reklam karşılığı kullandığı ürünler sorulduğunda ise bazılarından memnun kaldığını ancak bazılarını ise kullanmadan çöpe attığını söyledi.

Kurban bayramı tatilinde gittiği İtalya’da bir alışveriş merkezinde çılgınlar gibi alışveriş yapan sanatçı aldıklarına İstanbul’da alınacak 3+1 daire parası verdiğini söyledi.

Eşi ile arasında zaman zaman kıskançlık yasakları olduğunu dile getiren sanatçı kendisine güvendiğini de özellikle belirtti. Ayrıca konuk olduğu programda, kazandığı paraları eve ve tektaşa yatırdığını da söyledi.

Cevap Ver: