Defacto Bluz Modelleri

0
232

Defacto Bluz Modelleri

Ekonomik fiyatlarının yanında her yaşa ve kesime hitap eden geniş ürün yelpazesine sahip olan Defacto’da aradığınız kıyafeti mutlaka bulabileceğiniz gibi bluz arıyor iseniz, Defato bluz modellerinin görünüş ve kesiminden bahsedelim.

defacto-bluz-modelleri            Defactonun yeni sezon bluzlarına göz gezdirdiğimiz zaman, fırfırlı omuz detaylı olan desenli model sadece 44, 99 TL fiyata satılmaktadır. Renk seçeneği olan yuvarlak yakalı olan tren bluz isterseniz alabileceğiniz fiyat 19, 99 TL’dir. Gri renk fakir kol önden baskılı bir bluzun da satış fiyatı 19, 99 TL’dir. Kısa kollu v yakalı siyah renk bol kesim bir bluz arayanlar böyle bir bluzu defacto da alabilecekleri fiyat 29, 99 TL’dir. V yakalı gümüş renk bluzda 29, 99 TL. Uzun kolu siyah renk bisiklet yaka kollarında pencere ve ip detayı olan bluzun da fiyatı 39, 99 TL. Beyaz renk boncuk işlemeli yuvarlak yakalı kısa kollu yakada üçgen bir pencere detayı olan bluz da 24, 99 TL.

Straplez kesim olan ve kol ile yuvarlak yakalı dantel dikilmiş olan pudra renk bluz da 39, 99 TL. Küçük cep detaylı olan yakalı düğmeli olan mavi renk bluz 29, 99 TL. Desenli uzun düğmeli olan bluz da 39, 99 TL. Balıkçı yaka uzun kollu gri renk bluzda 19, 99 TL. Fırfırlı uzun kollu balıkçı yak desenli olan bluzun da satış fiyatı 44, 99 TL’dir. Baskılı vücudu saran uzun kollu gri renk bluz da 29, 99 TL’dir.

Cevap Ver: