Country Ev Dekorasyonu

0
215

Country Ev Dekorasyonu

Herkes evinin daha güzel görünmesi için çaba harcar. Bunun için birçok faklı dekorasyon şekli bulunmaktadır. Bu şekillerden çok tercih edileni country tarzdır. Country eskiyi anımsatan bir dekorasyon şeklidir. Country tarz mobilyalarda renkli ve mat renkler tercih edilmektedir. Amerikan, İngiliz ve Fransız Country modelleri vardır. Amerikan modeli diğerlerine göre daha sert çizgilere sahiptir. Evinizin her yerinde bu tarz uygulayabilirsiniz. En çok mavi, pembe, beyaz ve kahve gibi renk tonları tercih edilir. Oturma grupları ya da yataklar kadar minderler de önemlidir. Minderler genellikle ana rengin dışında tercih edilmektedir. Bu tarz mobilyalar, modern görünümlü yeni dekoratif eşyalarla birleştirildiğinde oldukça şık bir görünüm kazanacaktır.

Country Ev Dekorasyonu 2016Country modellerde genellikle desensiz kumaşlar tercih edilmektedir. Desen kullanılsa bile çok baskın bir desen değildir. Yatak odalarında bu tarz kullanılırsa,, tahta kapaklara ve yüksek yataklara rastlanır. Oturma odalarında kullanılırsa, koltuk kenarları geniş ve rahat koltuklar olmaktadır. Aynı zamanda duvar kâğıtlarıyla da tarz tamamlanabilir. Çiçekler vazgeçilmez aksesuarlar arasındadır. Gerçek çiçekler yerine yapma çiçekler tercih edilmelidir.

2016 Country Ev DekorasyonuHalılarda büyük desenler yoktur. Genellikle kilim görünümünde düz halılardır. Koltuk ayakları tahta görünümlüdür. Koltuk ayakları gibi abajurlar da tahta ayaklı seçilebilir. Ancak daha fazla dikkat çekmesi için modern bir aydınlatma da kullanılabilir. Evinizin bazı köşelerini, kitaplık ve vintage köşesi gibi ilginç dekorlarla süsleyip, istediğiniz tarzı yakalayabilirsiniz.

Cevap Ver: