Çok Yönlü Sanatçı

0
144

Çok Yönlü Sanatçı

19 Mayıs 1972’de Ankara’da doğan yakışıklı sanatçı Özcan Deniz 1992 yılında çıkarttığı “Yine Ağlattın Beni” isimli albümüyle sanat hayatına başladı ve bir yıl sonra “Meleğim” adlı albümü ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı. Bundan sonra müzik hayatının yanı sıra televizyon dünyasına da giren sanatçı Asmalı Konak dizisiyle milyonların sevgisini kazanmış ve sanat dünyasında hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

Bundan sonra da birçok dizi ve sinema filminde rol alan Özcan Deniz 2011 yılında çekilen “ya sonra” adlı sinema filmiyle yönetmenliğe soyunmuş ve müzikle oyunculuğun yanına yönetmenliği de koymuştur. Sanat hayatı boyunca sayısız müzik ödülü kazanan sanatçı bunların dışında oyunculuk dalında da birçok ödüle layık görülmüştür. Özellikle genç kızların sevgilisi haline gelen yakışıklı oyuncu teknolojinin de ilerlemesiyle sosyal ağlar aracılığı ile sevenleriyle daha çok bir araya gelebiliyor. Sosyal medyayı en çok kullanan ünlülerden biri olan Özcan Deniz hayranlarıyla sürekli iletişim halinde kalarak bağını hiçbir zaman koparmayarak gündemde kalmayı başarıyor.

Son dönemlerde instagram hesabında paylaştığı yarı çıplak fotoğraflarıyla tekrar gündeme gelen yakışıklı jön, hayranlarından gelen yüzlerce olumlu mesajla ve aldığı 20 binin üzerinde beğeniyle sevenlerinden tam not almayı başardı. Geçen yılların aksine fiziki durumundan hiçbir şey kaybetmediğini gösteren oyuncu, düzgün fiziği ile kızların rüyalarını süslemeye daha uzun yıllar devam edecek gibi görünüyor. Magazin dünyasında da sürekli kendine yer bulan sanatçı binlerce kişi tarafından sosyal medyada takip ediliyor.

Cevap Ver: