Ceren Hindistan Cengiz Çolak İle Yeni Bir Aşka Yelken Açtı

0
122

Ceren Hindistan Cengiz Çolak İle Yeni Bir Aşka Yelken Açtı

İş adamı olan Ümit Aslan’dan boşandıktan sonra yine bir iş adamı olan Cengiz Çolak ile aşk yaşamaya başladı ve bu aşkını ilan etmek için İntagram’ı kullandı. Geçen aylar da görüntülendiği Cengiz Çolak ile sadece arkadaşız diyen Ceren Hindistan bu sefer de instagram üzerinden yayınladığı fotoğraf ile aşkını ilan etmiş oldu.

Ceren Hindistan ile Cengiz Çolak’ın altında evet aşığız yazılı olan pozu oldukça beğeni aldı ve ikilinin tam gaz giden aşkının belgesi oldu. İnstagram’da oldukça çok takipçisi olan ve sürekli olarak sosyal medya kullanıcısı olan Ceren Hindistan’ın yeni yaşadığı aşkını yine sosyal medya üzerinden instagram’da fotoğraflı bir şekil de açılaması takipçilerini şaşırtmadı. Ama iş adamı eşinden boşandıktan sonra yine bir iş adamı ile aşka yaşamaya başlaması da takipçilerinin dikkatinden de kaçmadı.

Daha önceden arkadaşız diye açıklama yapan Ceren Hindistan herhalde gelen yorumlara göre aşkında emin olmak istedi ki bekledi ve sosyal medya üzerinden iş adamı Cengiz Çolak ile aşkını itiraf etti. Özellik ile Cengiz Çolak ile instagram’da paylaştığı fotoğraflar da kızının da olması bayağı iyi giden bir ilişki olduğu izlenimi veriyor. Önümüzde ki günlerde de ilişki ile ilgili detaylar ve gelişmeler görülecektir. Ceren Hindistan ile Cengiz Çolak’ın aşkı.

Cevap Ver: