Bayan Takım Elbise Modelleri

Bayan Takım Elbise Modelleri
25 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 112 kez okundu.

Asil ve güzel bir görünüme kavuşmak hiç de zor değil genellikle memurların ve bankacıların en çok tercih ettiği kombin grubudur takım elbiseler. Peki en çok tercih edilen takım elbise modeller hangileri? En çok tercih edilen renk seçeneği ? gibi bir çok sorular gelmekte. Öncelikle yılardır siyah renk asilliğini korumakta. Siyah hafif diz üstü bir etek içine buz mavisi bir gömlek ve siyah blazer ceket ile muhteşem bir görünüme ne dersiniz? Ya da isterseniz kombini pantolon ile de tamamlayabilirsiniz. Siyah kumaş pantolon beyaz ya da buz mavisi gölek ve ceketiniz altına da hafif bir topuklu ayakkabı işte hazırsınız hem çalışırken şık olmak sizi işinizde daha başarılı kılacaktır.

Bayan takım elbise modelleri artık tek renk değil

Müşteriler karşıdaki kişilerin sadece iş konuşmasını değil görünümüne de çok önem verirler. Artık eskisi gibi alt üst takım olsun devri de sona erdi. En çok tercih edilen kombinlerden biri de şu şekilde siyah dar bir etek beyaz gömlek ve nar çiçeği bir ceket ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Bayan takım elbise kumaş seçimi

Bayanlar takım elbise alırken marka, model ve kumaş seçimini iyi yapmalıdırlar.Özellikle tanınmış, bilinmiş, kaliteli olarak sözü edilen bazı markaların çok fiyasko ürünleri olabilmektedir.2-3 yıl garanti verilen ürünler bazen 3-4 ayda görülmemiş bir biçimde yıpranabilmektedir. Özellikle kampanya dönemlerinde ucuza satılan ürünlerde bu gibi vakalar oldukça sık görülmekte. Bu nedenle takım elbise alırken marka ve kumaş kalitesine özenle bakmanız ve seçim esnasında dikkatli olmanız gerekmektedir.

Bayan takım elbise modelleri satın alırken

Bayan takım elbise satın alırken değerli arkadaşlar öncelikle kumaşın ve kumaşın astarının kalitesine mutlaka ama mutlaka dikkat ediniz.Bayan takım elbisemizi aldıktan kısa bir süre sonra cıııırrrttttttttt diye yırtılıvermesini istemeyiz değil mi? Üstelik hiç ummayacağımız ve hiç tahmin edemeyeceğimiz bir anda?Dolayısıyla değerli arkadaşlar bu takım elbise modellerinde hile hurda çok oluyor, sizler dikkat ediniz ve tesettür kaideleri içinde giyinmeye özen gösteriniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git